Solenia
Pred mnohými storočiami stratila malá planéta  Solenia pravidelný cyklus dňa a noci. Teraz je jedna polovica stále zaliata slnkom a v duhej panuje nekonečná tma. Vašou úlohou je cestovať a zabezpečiť ľuďom z obidvoch polovíc to čo potrebujú - slneční ľudia bažia po drahokamoch a vzácnych kameňoch, zatiaľ čo ľudia z tmavej časti nutne potrebujú na prežitie drevo a pšenicu. Víťazom hry sa stane hráč, ktorý predbehne svojich protihráčov a získa najviac zlatých hviezd. Solenia sa hrá na 16 kôl a hráč vo svojom ťahu zahrá jednu kartu na hraciu plochu s miežkou 5 x 5 kariet. Buď teda hráč získa suroviny na základe karty, alebo splní úlohu a doručí suoviny na niektorú časť planéty. Hra končí, keď každý hráč odohral všetkých svojich 16 kariet. 
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
30-45 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
34,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Pred mnohými storočiami stratila malá planéta  Solenia pravidelný cyklus dňa a noci. Teraz je jedna polovica stále zaliata slnkom a v duhej panuje nekonečná tma. Vašou úlohou je cestovať a zabezpečiť ľuďom z obidvoch polovíc to čo potrebujú - slneční ľudia bažia po drahokamoch a vzácnych kameňoch, zatiaľ čo ľudia z tmavej časti nutne potrebujú na prežitie drevo a pšenicu. Víťazom hry sa stane hráč, ktorý predbehne svojich protihráčov a získa najviac zlatých hviezd.

Solenia sa hrá na 16 kôl a hráč vo svojom ťahu zahrá jednu kartu na hraciu plochu s miežkou 5 x 5 kariet. Buď teda hráč získa suroviny na základe karty, alebo splní úlohu a doručí suoviny na niektorú časť planéty. Hra končí, keď každý hráč odohral všetkých svojich 16 kariet. 

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
30-45 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Autor:
Sébastien Dujardin
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje