The Boldest
Dávno zabudnuté lesné príšery sa prebudili zo spánku a nikto netuší, čo majú za lubom. Čo sa skrýva v hrozivom lese Iron Valley? Kráľ povoláva do zbrane. Teraz je ten správny čas na hrdinské činy v hre The Boldest. Videonávod v slovenčine. Hráči musia poraziť mechanické príšery, získať záhadné artefakty, pomôcť si rôznymi predmetmi a doviesť svoju frakciu do víťazného konca. V každom kole vyrazia tri expedície, aby preskúmali tajomné miesto. Hráči si z kariet hrdinov na ruke pripravia tri skupiny, každú na inú expedíciu. Len najsilnejšie skupiny sa môže vydať na výpravu a preto musia hráči rozložiť svoje sily čo najlepšie. Kto z hráčov dokáže dobre odhadnúť súpera a zastaviť ho, môže sa stať legendou a získať titul "The Boldest".
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
30-90 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
29,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Dávno zabudnuté lesné príšery sa prebudili zo spánku a nikto netuší, čo majú za lubom. Čo sa skrýva v hrozivom lese Iron Valley? Kráľ povoláva do zbrane. Teraz je ten správny čas na hrdinské činy v hre The Boldest.

Videonávod v slovenčine.

Hráči musia poraziť mechanické príšery, získať záhadné artefakty, pomôcť si rôznymi predmetmi a doviesť svoju frakciu do víťazného konca. V každom kole vyrazia tri expedície, aby preskúmali tajomné miesto. Hráči si z kariet hrdinov na ruke pripravia tri skupiny, každú na inú expedíciu. Len najsilnejšie skupiny sa môže vydať na výpravu a preto musia hráči rozložiť svoje sily čo najlepšie. Kto z hráčov dokáže dobre odhadnúť súpera a zastaviť ho, môže sa stať legendou a získať titul "The Boldest".Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
30-90 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Sophia Wagner
Rok vydania:
2018
Užitočné odkazy:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje