Ostrovy titánů (Orichalcum CZ)
Ostrovy titánů sú dobrodružnou, rodinnou hrou pre 2-4 hráčov, snažiacich sa nájsť nový domov bájnym Atlanťanom. Prastaré proroctvá mali pravdu a ich ostrov začalo pohlcovať nemilosrdné more. Hráči sa ujmú úloh neohrozených objaviteľov a v snahe zachrániť ich civilizáciu, čelia pri prieskume neznámych ostrovov množstvu nebezpečenstiev! Na začiatku každého ťahu si volíte jednu z akčných kariet. Tie obsahujú dieliky terénu tvoriace váš ostrov a taktiež akciu, ktorú môžete v danom ťahu zahrať. Rozdielny terén vám umožňuje výstavbu rôznych stavieb. Dieliky kombinujte s rozumom. Skupina políčok s rovnakým druhom krajiny priláka mocného titána, ktorý vám môže vo vašej snahe pomôcť. Sopky zasa ukrývajú bájnych netvorov. Môžete ich poraziť a získať tak drahocenné zdroje, nebude to však jednoduché. Víťazstvo získava hráč, ktorý ako prvý nazbieral 5 bodov a zároveň zbaví svoj ostrov všetkých monštier. Body vám môže zadovážiť výstavba chrámov, privolávanie Titánov, či výroba vzácnych medailónov z orichalka. Ide o mýtický kov, ktorého ťažbu zvládli Atlanťania majstrovsky. Práve tento vzácny kov môže do veľkej miery rozhodnúť o vašom víťazstve, či zániku!
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
45-60 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
Cenu ešte nepoznáme
Očakávame
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Ostrovy titánů sú dobrodružnou, rodinnou hrou pre 2-4 hráčov, snažiacich sa nájsť nový domov bájnym Atlanťanom. Prastaré proroctvá mali pravdu a ich ostrov začalo pohlcovať nemilosrdné more. Hráči sa ujmú úloh neohrozených objaviteľov a v snahe zachrániť ich civilizáciu, čelia pri prieskume neznámych ostrovov množstvu nebezpečenstiev!

Na začiatku každého ťahu si volíte jednu z akčných kariet. Tie obsahujú dieliky terénu tvoriace váš ostrov a taktiež akciu, ktorú môžete v danom ťahu zahrať. Rozdielny terén vám umožňuje výstavbu rôznych stavieb. Dieliky kombinujte s rozumom. Skupina políčok s rovnakým druhom krajiny priláka mocného titána, ktorý vám môže vo vašej snahe pomôcť. Sopky zasa ukrývajú bájnych netvorov. Môžete ich poraziť a získať tak drahocenné zdroje, nebude to však jednoduché.

Víťazstvo získava hráč, ktorý ako prvý nazbieral 5 bodov a zároveň zbaví svoj ostrov všetkých monštier. Body vám môže zadovážiť výstavba chrámov, privolávanie Titánov, či výroba vzácnych medailónov z orichalka. Ide o mýtický kov, ktorého ťažbu zvládli Atlanťania majstrovsky. Práve tento vzácny kov môže do veľkej miery rozhodnúť o vašom víťazstve, či zániku!

Obsah hry:

154 dielikov

30 Hoplitov

30 kúskoch Orichalka

12 kariet

4 kocky boja

4 dosky ostrovov

2 vrecúška

1 dosku akcií

1 dosku stavieb

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
45-60 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Bruno Cathala, Johannes Goupy
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje