Zombie Kidz: Vzpomínky
Zombie Kidz: Vzpomínky je rodinná obrázková kooperatívna hra pre 1-4 hráčov, zo sveta Zombie Kidz, v ktorej sa hráči snažia spolupracovať a odhaliť minulosť, ktorá pomôže zachrániť budúcnosť pred hrozbou Zombií! Hráči objavujú celý príbeh vo svete zamrznutom v čase. Pomocou stôp ukrytých v spomienkach hrdinov Zombie Kids univerza poskladáte rozmanité čriepky deja. Tie vám pomôžu vylúskať rôzne záhady a zodpovedať dôležité otázky. Udalosti odhalené v minulých spomienkach zohrávajú kľúčovú úlohu v ceste za víťazstvom. Podarí sa vám zachrániť svet? Zombie Kidz: Vzpomínky sa herne líšia od ostatných hier série. Namiesto jedného dlhého príbehu v balení nájdete 3 kartové scenáre, ktoré sa dajú hrať opakovane, vďaka tajným komponentom ukrytých v obálkach.  
Odporúčaný vek:
7 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
29,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Zombie Kidz: Vzpomínky je rodinná obrázková kooperatívna hra pre 1-4 hráčov, zo sveta Zombie Kidz, v ktorej sa hráči snažia spolupracovať a odhaliť minulosť, ktorá pomôže zachrániť budúcnosť pred hrozbou Zombií!

Hráči objavujú celý príbeh vo svete zamrznutom v čase. Pomocou stôp ukrytých v spomienkach hrdinov Zombie Kids univerza poskladáte rozmanité čriepky deja. Tie vám pomôžu vylúskať rôzne záhady a zodpovedať dôležité otázky. Udalosti odhalené v minulých spomienkach zohrávajú kľúčovú úlohu v ceste za víťazstvom. Podarí sa vám zachrániť svet?

Zombie Kidz: Vzpomínky sa herne líšia od ostatných hier série. Namiesto jedného dlhého príbehu v balení nájdete 3 kartové scenáre, ktoré sa dajú hrať opakovane, vďaka tajným komponentom ukrytých v obálkach.

 

Obsah hry:

80 kariet s príbehmi
30 špeciálnych kariet
2 obálky
1 krabička s prekvapením
1 kniha pravidiel

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Baptiste Derrez, Marc-Antoine Doyon
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje