GUMP (Pes, který naučil lidi žít)
Gump je pes, ktorý "naučil ľudí žiť" a v tejto rodinnej hre ich naučí spolupracovať. Hráči sa ocitnú v úlohe psa Gumpa a jeho majiteľa Béďu, ktorým stojí v ceste neprajná Béďova priateľka, odchytávač Tlustý a ďalšíe prekážky. Hráči sa snažia dostať Béďu a Gumpa na rovnaké políčko na hracom pláne. Podarí sa vám to skôr než sa vám minú karty? Podarí sa vám počas vašej misie zachrániť aj psíkov z ilegálnej množiarne? Všetko je len vo vašich rukách.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
12,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Gump je pes, ktorý "naučil ľudí žiť" a v tejto rodinnej hre ich naučí spolupracovať. Hráči sa ocitnú v úlohe psa Gumpa a jeho majiteľa Béďu, ktorým stojí v ceste neprajná Béďova priateľka, odchytávač Tlustý a ďalšíe prekážky. Hráči sa snažia dostať Béďu a Gumpa na rovnaké políčko na hracom pláne. Podarí sa vám to skôr než sa vám minú karty? Podarí sa vám počas vašej misie zachrániť aj psíkov z ilegálnej množiarne? Všetko je len vo vašich rukách.Obsah hry:

Herný plán, 49 akčných kariet, 24 žetónov (18 žetónov lokácií, 6 žetónov s kométou), 2 kartónové figúrky, 2 plastové stojančeky, 2 bodové hracie kocky, návod

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Filip Rožek
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje