Kronika Dobrodružství: Cesta za měsíčními kameny
Vyberte sa na dobrodružnú výpravu za Mesačnými kameňmi! V tejto unikátnej hre pre mladších hráčov sa dostanete do magického kráľovstva. Ako nádejní čarodejníkovi učni budete musieť vyriešiť niekoľko záhad a pomôcť obyvateľom tejto zázračnej ríše. Kronika Dobrodružstiev: Cesta za mesačnými kameňmi je krásna rodinná hra už pre deti od 7 rokov. Hra využíva herný princíp známy z hier Kronika zločinu, posúva ho však ďalej a zasadzuje do príbehu a prostredia vhodnejšieho pre deti. Mobilným telefónom (či tabletom) teda oskenujete karty predmetov, postáv a lokácií, môžete ich rôzne kombinovať a dokonca skrz obrazovku preskúmavať magický svet okolo vás.
Odporúčaný vek:
7 rokov
Dĺžka hry:
30-45 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
Cenu ešte nepoznáme
Očakávame
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Vyberte sa na dobrodružnú výpravu za Mesačnými kameňmi! V tejto unikátnej hre pre mladších hráčov sa dostanete do magického kráľovstva. Ako nádejní čarodejníkovi učni budete musieť vyriešiť niekoľko záhad a pomôcť obyvateľom tejto zázračnej ríše.

Kronika Dobrodružstiev: Cesta za mesačnými kameňmi je krásna rodinná hra už pre deti od 7 rokov. Hra využíva herný princíp známy z hier Kronika zločinu, posúva ho však ďalej a zasadzuje do príbehu a prostredia vhodnejšieho pre deti. Mobilným telefónom (či tabletom) teda oskenujete karty predmetov, postáv a lokácií, môžete ich rôzne kombinovať a dokonca skrz obrazovku preskúmavať magický svet okolo vás.

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
30-45 min.
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
David Cicurel
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje