Superšpunti: Sušenkám na stopě (dětská úniková hra 1+2)
Superšpunti: Sušenkám na stopě je napínavá dobrodružná určené špeciálne pre deti! Nie ste len také obyčajné deti. Máte totiž superschopnosti a vaši rodičia sú tajní agenti. Už dlho ich prosíte, aby vás vzali na skutočnú misiu. Aby ste im dokázali, že ste dosť starí na delikátnu operáciu v utajení, musíte nájsť tú najtajnejšiu miestnosť vo vašom superhrdinskom dome a prelúskať sa rébusmi, šiframi a logickými úlohami. Elp – váš elektronický domáci asistent je vždy pripravený vám pomôcť, dať vám nápovedu, alebo správne nasmerovať váš progres. Odhaľujte nové miestnosti, riešte jedinečné hádanky a dokončite svoju misiu nie len pomocou mozgových závitov, ale aj svojich piatich zmyslov! O rodine tajných agentov sa dozviete viac informácií spolu s tým, ako sa vám bude príbeh postupne rozbiehať pred očami. Superšpunti sú príjemným úvodom do detektívnych/únikových hier pre mladších (odporúčaný vek 8+) a ponúkajú aj sólo mód pre jedného hráča.  
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
45 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
19,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Superšpunti: Sušenkám na stopě je napínavá dobrodružná určené špeciálne pre deti!

Nie ste len také obyčajné deti. Máte totiž superschopnosti a vaši rodičia sú tajní agenti. Už dlho ich prosíte, aby vás vzali na skutočnú misiu. Aby ste im dokázali, že ste dosť starí na delikátnu operáciu v utajení, musíte nájsť tú najtajnejšiu miestnosť vo vašom superhrdinskom dome a prelúskať sa rébusmi, šiframi a logickými úlohami. Elp – váš elektronický domáci asistent je vždy pripravený vám pomôcť, dať vám nápovedu, alebo správne nasmerovať váš progres. Odhaľujte nové miestnosti, riešte jedinečné hádanky a dokončite svoju misiu nie len pomocou mozgových závitov, ale aj svojich piatich zmyslov! O rodine tajných agentov sa dozviete viac informácií spolu s tým, ako sa vám bude príbeh postupne rozbiehať pred očami.

Superšpunti sú príjemným úvodom do detektívnych/únikových hier pre mladších (odporúčaný vek 8+) a ponúkajú aj sólo mód pre jedného hráča.

 

Obsah hry:

2 záhadné obálky, ktoré obsahujú viacero lokácií a všetko, čo budete k hre potrebovať

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
45 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
A. Peshkov, E. Pluzhnikovová, M. N. Andersen
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje