Válka květů Deluxe
V zábavnej rodinnej hre Válka květů Deluxe ste mocným čarodejníkom, ktorý pestuje spoločnú záhradu magických rastlín so svojimi súpermi! Deluxe verzia obsahuje na rozdiel od klasickej verzie drevené komponenty (64 doštičiek sadeníc, 100 figúrok víl, figúrka čarodeja). Všetci vedia, že magické rastliny sú dôležitou súčasťou odvarov. Tieto neobyčajné rastliny však vypestujete len na maličkom kúsku zeme, kde je pôda dostatočne úrodná. Preto ste sa dohodli, že sa on podelíte, to však neznamená, že z toho nebudete chcieť vyťažiť pre seba čo najviac! V každom kole si vyberiete jednu z dlaždíc a pridáte ju do rastúcej záhrady. Môžete aktivovať pridanú doštičku pre jej dynamickú „rastlinnú" silu alebo aktivovať všetky doštičky, ktorých sa dotkne, pre ich o niečo slabšie (ale stále veľmi žiadúce) „rastové“ schopnosti. Ako sa polia zväčšujú, strategicky rozmiestňujete svojich škriatkov, aby ste získali kontrolu nad čoraz väčším množstvom fantastickej flóry. Oplatia sa vaše magické záhradnícke schopnosti? Manipulujte s rastom záhrady, zbierajte magické drahokamy a rozmiestnite svoj tím verných škriatkov, aby ste odrazili vašu konkurenciu a mali kontrolu nad najcennejšími záhonmi, keď bude záhrada hotová!
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:
46,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V zábavnej rodinnej hre Válka květů Deluxe ste mocným čarodejníkom, ktorý pestuje spoločnú záhradu magických rastlín so svojimi súpermi!

Deluxe verzia obsahuje na rozdiel od klasickej verzie drevené komponenty (64 doštičiek sadeníc, 100 figúrok víl, figúrka čarodeja).

Všetci vedia, že magické rastliny sú dôležitou súčasťou odvarov. Tieto neobyčajné rastliny však vypestujete len na maličkom kúsku zeme, kde je pôda dostatočne úrodná. Preto ste sa dohodli, že sa on podelíte, to však neznamená, že z toho nebudete chcieť vyťažiť pre seba čo najviac!

V každom kole si vyberiete jednu z dlaždíc a pridáte ju do rastúcej záhrady. Môžete aktivovať pridanú doštičku pre jej dynamickú „rastlinnú" silu alebo aktivovať všetky doštičky, ktorých sa dotkne, pre ich o niečo slabšie (ale stále veľmi žiadúce) „rastové“ schopnosti. Ako sa polia zväčšujú, strategicky rozmiestňujete svojich škriatkov, aby ste získali kontrolu nad čoraz väčším množstvom fantastickej flóry. Oplatia sa vaše magické záhradnícke schopnosti?

Manipulujte s rastom záhrady, zbierajte magické drahokamy a rozmiestnite svoj tím verných škriatkov, aby ste odrazili vašu konkurenciu a mali kontrolu nad najcennejšími záhonmi, keď bude záhrada hotová!

Obsah hry:

64 doštičiek sadeníc (drevených)
8 kariet rastlín
8 alternatívnych kariet rastlín
100 víl (drevených figúrok)
1 plátenné vrecúško
1 figúrka čarodejníka (drevená figúrka)
80 žetónov drahokamov (kartónových)
5 prehľadových listov
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Adam E. Daulton
Rok vydania:
2022
Užitočné odkazy:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje