Válka květů
V zábavnej rodinnej hre Válka květů ste mocným čarodejníkom, ktorý pestuje spoločnú záhradu magických rastlín so svojimi súpermi! Všetci vedia, že magické rastliny sú dôležitou súčasťou odvarov. Tieto neobyčajné rastliny však vypestujete len na maličkom kúsku zeme, kde je pôda dostatočne úrodná. Preto ste sa dohodli, že sa on podelíte, to však neznamená, že z toho nebudete chcieť vyťažiť pre seba čo najviac! V každom kole si vyberiete jednu z dlaždíc a pridáte ju do rastúcej záhrady. Môžete aktivovať pridanú doštičku pre jej dynamickú „rastlinnú“ silu alebo aktivovať všetky doštičky, ktorých sa dotkne, pre ich o niečo slabšie (ale stále veľmi žiadúce) „rastové“ schopnosti. Ako sa polia zväčšujú, strategicky rozmiestňujete svojich škriatkov, aby ste získali kontrolu nad čoraz väčším množstvom fantastickej flóry. Oplatia sa vaše magické záhradnícke schopnosti? Manipulujte s rastom záhrady, zbierajte magické drahokamy a rozmiestnite svoj tím verných škriatkov, aby ste odrazili vašu konkurenciu a mali kontrolu nad najcennejšími záhonmi, keď bude záhrada hotová!
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:
25,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V zábavnej rodinnej hre Válka květů ste mocným čarodejníkom, ktorý pestuje spoločnú záhradu magických rastlín so svojimi súpermi!

Všetci vedia, že magické rastliny sú dôležitou súčasťou odvarov. Tieto neobyčajné rastliny však vypestujete len na maličkom kúsku zeme, kde je pôda dostatočne úrodná. Preto ste sa dohodli, že sa on podelíte, to však neznamená, že z toho nebudete chcieť vyťažiť pre seba čo najviac!

V každom kole si vyberiete jednu z dlaždíc a pridáte ju do rastúcej záhrady. Môžete aktivovať pridanú doštičku pre jej dynamickú „rastlinnú“ silu alebo aktivovať všetky doštičky, ktorých sa dotkne, pre ich o niečo slabšie (ale stále veľmi žiadúce) „rastové“ schopnosti. Ako sa polia zväčšujú, strategicky rozmiestňujete svojich škriatkov, aby ste získali kontrolu nad čoraz väčším množstvom fantastickej flóry. Oplatia sa vaše magické záhradnícke schopnosti?

Manipulujte s rastom záhrady, zbierajte magické drahokamy a rozmiestnite svoj tím verných škriatkov, aby ste odrazili vašu konkurenciu a mali kontrolu nad najcennejšími záhonmi, keď bude záhrada hotová!

Obsah hry:

64 kartičiek sadeníc
16 kariet rastlín
100 kociek víl
1 drevený valček čarodejnice
80 žetónov drahokamov
1 plátené vrecúško
5 veľkých prehľadových listov
1 pravidlá základnej hry
1 pravidlá sólo hry

Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Adam E. Daulton
Rok vydania:
2022
Užitočné odkazy:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje