Čarodění
V peknej rodinnej kartovke Čarodení sa 1-5 hráčov ocitne vo svete plnom mágie! Každý z hráčov sa ocitne na čele vlastného čarodejného klanu a z tejto zodpovednej pozície doň budete prijímať nové nadané členky! Ich úlohou bude najmä za pomoci dobrého načasovania a taktického uvažovania získať všakovaké magické suroviny, predmety, recepty odvarov a tiež ďalšie adeptky. Každá magická ašpirantka musí zložiť záverečnú skúšku a uvariť jeden z prapodivných elixírov. Iba tak se môže stať právoplatnou členkou vášho klanu!
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
17,99 €
predobjednávka
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: predobjednávka
Predajňa BB: predobjednávka
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V peknej rodinnej kartovke Čarodení sa 1-5 hráčov ocitne vo svete plnom mágie! Každý z hráčov sa ocitne na čele vlastného čarodejného klanu a z tejto zodpovednej pozície doň budete prijímať nové nadané členky!

Ich úlohou bude najmä za pomoci dobrého načasovania a taktického uvažovania získať všakovaké magické suroviny, predmety, recepty odvarov a tiež ďalšie adeptky. Každá magická ašpirantka musí zložiť záverečnú skúšku a uvariť jeden z prapodivných elixírov. Iba tak se môže stať právoplatnou členkou vášho klanu!

Obsah hry:

115 kariet, 6 kariet hráča, 65 drevených žetónov, ľanové vrecko, 1 herný plán, 15 obojstranných žetónov cieľov, 9 žetónov pre sólo hru a pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Michal Peich, Veronika Vondrová
Rok vydania:
2024
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje