Káťa a Poděs - Velký útěk (Komiks, v němž jsi hrdinou)
Zažite so svojimi deťmi komiksové dobrodružstvo, kde je čitateľ hlavným hrdinom! Káťa a Poděs obracia na hlavu klasickú rozprávku o princezne zatvorenej vo veži a dáva deťom možnosť vziať rozprávanie príbehu do vlastných rúk. Načo čakať na záchranu – moderná princezna nepotrebuje chrabrého princa, vystačí si sama s kocúrom Poděsom! Dobrodružný komiks Káťa a poděs - Velký útěk spojuje výpravný komiks s hrou. Po vzore populárnych „gamebookov“ sa čitateľ rozhoduje, ktorou cestou sa v príbehu vyberie, rieši rozličné hádanky, hrá hry a zbiera predmety, ktoré mu v jeho snažení pomôžu. Prežite so svojimi deťmi dobrodružstvo, v ktorom sa budú môcť rozhodovať sami, a kde vy budete iba ich sprievodcom. Vďaka rozvetvenému príbehu a rôznym cestám ku jeho dokončeniu, môžete komiks prejsť mnohokrát a zakaždým objaviť niečo nové! Pokiaľ vás príbeh Káťa a Poděs zaujal, pozrite sa aj na ďalšie komiksy z rovnakej série: Pan Klapík - Listonoš dobrodruh vás zavedie na poštové dobrodružstvo pri doručovaní dôležitých zásielok, zatiaľ čo Koťata a draci - Pčíkra rozprávajú o mačacom princi Mourkovi a strašlivom drakovi sužujúcom kráľovstvo Ak hľadáte niečo pre trochu väčších hrdinov, skúste gamebookový komiks Rytíři: První dobrodružství.
Odporúčaný vek:
3 roky
Počet hráčov:
1 hráč
Jazyk hry:
14,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Zažite so svojimi deťmi komiksové dobrodružstvo, kde je čitateľ hlavným hrdinom! Káťa a Poděs obracia na hlavu klasickú rozprávku o princezne zatvorenej vo veži a dáva deťom možnosť vziať rozprávanie príbehu do vlastných rúk. Načo čakať na záchranu – moderná princezna nepotrebuje chrabrého princa, vystačí si sama s kocúrom Poděsom!

Dobrodružný komiks Káťa a poděs - Velký útěk spojuje výpravný komiks s hrou. Po vzore populárnych „gamebookov“ sa čitateľ rozhoduje, ktorou cestou sa v príbehu vyberie, rieši rozličné hádanky, hrá hry a zbiera predmety, ktoré mu v jeho snažení pomôžu.

Prežite so svojimi deťmi dobrodružstvo, v ktorom sa budú môcť rozhodovať sami, a kde vy budete iba ich sprievodcom. Vďaka rozvetvenému príbehu a rôznym cestám ku jeho dokončeniu, môžete komiks prejsť mnohokrát a zakaždým objaviť niečo nové!

Pokiaľ vás príbeh Káťa a Poděs zaujal, pozrite sa aj na ďalšie komiksy z rovnakej série: Pan Klapík - Listonoš dobrodruh vás zavedie na poštové dobrodružstvo pri doručovaní dôležitých zásielok, zatiaľ čo Koťata a draci - Pčíkra rozprávajú o mačacom princi Mourkovi a strašlivom drakovi sužujúcom kráľovstvo

Ak hľadáte niečo pre trochu väčších hrdinov, skúste gamebookový komiks Rytíři: První dobrodružství.

Parametre:
Počet hráčov:
1 hráč
Odporúčaný vek:
3+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje