Undo - Cherry Blossom Festival
Prvá zo série hier Undo - Undo: Cherry Blossom Festival sa odohráva v Okayame v Japonsku v marci 2000. Zhruba šesťdesiatročný muž leží bez života na zemi v obývačke, vedľa neho je rozbitý vínový pohár a fotka ženy na vozíku. Má na sebe obnosený modrý oblek a okrem jazvy nad okom nemá žiadne viditeľné zranenia. Zo saka sa mu ozýva telefónne zvonenie - Moonlight Sonata. Na stole leží vetvička rozkvinutej čerešne... Tento prípad nie je len o vyriešení a zadržaní páchateľa. Hráči sa ocitajú v úlohe neviditeľných spriadačov osudu, ktorí sa vydajú naprieč minulosťou starého muža a urobia všetko preto, aby zabránili jeho smrti za takýchto podmienok. Každý z hráčov ovplyvní svojimi rozhodnutiami záver hry - a to, či bude muž žiť alebo nie.  Hovorí sa, že čas zahojí všetky rany, ale nečakaná smrť milovaného človeka otrasie pozostalými a ich vierou v čokoľvek. Aby sa tomu zabránilo, vyslali bohovia spriadačov osudov, aby zmenili minulosť a zabránili smrti v sérii hier Undo. Z hráčov sa stávajú práve títo spriadači  osudov a je v ich rukách, aby zabránili smrti - vražde alebo samovražde. Musia cestovať v čase niekoľko minút, alebo hodín, alebo dokonca aj niekoľko tisícročí, aby zmenili malý detail a tak zvrátili osud konkrétneho človeka. Práve toto nahliadnutie do minulosti vie veľakrát poskytnúť cennú informáciu. V sérii Undo sa stretlo cestovanie v čase spolu s veľmi silným emotívnym príbehom, ktorý musia hráči poskladať kúsok po kúsku. Každý návrat v čase im poskytne príležitosť ako zmeniť minulosť, ale pozor, nie každá zmena je dobrá.    
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
45-120 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
9,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Prvá zo série hier Undo - Undo: Cherry Blossom Festival sa odohráva v Okayame v Japonsku v marci 2000. Zhruba šesťdesiatročný muž leží bez života na zemi v obývačke, vedľa neho je rozbitý vínový pohár a fotka ženy na vozíku. Má na sebe obnosený modrý oblek a okrem jazvy nad okom nemá žiadne viditeľné zranenia. Zo saka sa mu ozýva telefónne zvonenie - Moonlight Sonata. Na stole leží vetvička rozkvinutej čerešne...

Tento prípad nie je len o vyriešení a zadržaní páchateľa. Hráči sa ocitajú v úlohe neviditeľných spriadačov osudu, ktorí sa vydajú naprieč minulosťou starého muža a urobia všetko preto, aby zabránili jeho smrti za takýchto podmienok. Každý z hráčov ovplyvní svojimi rozhodnutiami záver hry - a to, či bude muž žiť alebo nie. 

Hovorí sa, že čas zahojí všetky rany, ale nečakaná smrť milovaného človeka otrasie pozostalými a ich vierou v čokoľvek. Aby sa tomu zabránilo, vyslali bohovia spriadačov osudov, aby zmenili minulosť a zabránili smrti v sérii hier Undo. Z hráčov sa stávajú práve títo spriadači  osudov a je v ich rukách, aby zabránili smrti - vražde alebo samovražde. Musia cestovať v čase niekoľko minút, alebo hodín, alebo dokonca aj niekoľko tisícročí, aby zmenili malý detail a tak zvrátili osud konkrétneho človeka. Práve toto nahliadnutie do minulosti vie veľakrát poskytnúť cennú informáciu.

V sérii Undo sa stretlo cestovanie v čase spolu s veľmi silným emotívnym príbehom, ktorý musia hráči poskladať kúsok po kúsku. Každý návrat v čase im poskytne príležitosť ako zmeniť minulosť, ale pozor, nie každá zmena je dobrá.

 

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
45-120 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Michael Palm, Lukas Zach
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje