EXIT Úniková hra - Pán prstenů
EXIT Úniková hra tentokrát na motívy Pána prsteňov. Pomôžete Frodovi a Spoločenstvu zničiť Jeden prsteň a zachrániť Stredozem? V tejto EXIT hre na Vás čaká veľa nástrah a rébusov. V EXIT Úniková hra - Pán prstenů budete postupovať podľa kariet s úlohami a rébusmi, pomôžu Vám nápovedy a odpovede. To, či ste na dobrej ceste, Vám pomôže rozlúštiť dešifrovací kotúč. Hra je určená na jedno hranie pre 1 až 4 hráčov a je odporúčaná pre začiatočníkov v hraní EXIT hier. Hry EXIT: Úniková hra získali v nemeckom originály prestížne ocenenie Spiel des Jahres 2017. Môžete si tak byť istí, že vás čaká vynikajúci herný zážitok.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
15,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

EXIT Úniková hra tentokrát na motívy Pána prsteňov. Pomôžete Frodovi a Spoločenstvu zničiť Jeden prsteň a zachrániť Stredozem? V tejto EXIT hre na Vás čaká veľa nástrah a rébusov.

V EXIT Úniková hra - Pán prstenů budete postupovať podľa kariet s úlohami a rébusmi, pomôžu Vám nápovedy a odpovede. To, či ste na dobrej ceste, Vám pomôže rozlúštiť dešifrovací kotúč. Hra je určená na jedno hranie pre 1 až 4 hráčov a je odporúčaná pre začiatočníkov v hraní EXIT hier.

Hry EXIT: Úniková hra získali v nemeckom originály prestížne ocenenie Spiel des Jahres 2017. Môžete si tak byť istí, že vás čaká vynikajúci herný zážitok.

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Inka a MArkus Brand
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje