Deadly Dinner - Red Carpet in Ruins
Deadly Dinner -  Red Carpet in Ruins je vydarená variácia na klasické komorné detektívne prípady pre 6 - 8 hráčov! Hollywoodske pozlátko, osem podozrivých, sociálny experiment a záhadná vražda! Hollywood 1959: Slávny herec je zabitý na pľaci s vlastným Oscarom, 6 až 8 podozrivých sa spoločne pokúsi odhaliť vraha medzi Vami. Hrá sa na tri kolá, počas ktorých dostávate nové informácie o slede udalostí a tiež tajné predmety, ktoré sa nachádzajú v obálkach v krabici hry. Musíte medzi sebou prediskutovať informácie a indície, ktoré máte k dispozícii, aby ste nakoniec identifikovali vinníka. Plán miesta a postáv Vám umožní sledovať, kto sa kde nachádzal v čase zločinu. Ako hostiteľ pozývate svojich hostí na večeru, počas ktorej riešite záhadnú smrť. Ale buďte opatrní: jeden z Vás je vrah! Aby ste prípad vyriešili, musíte odhaliť tienisté machinácie a temné tajomstvá, ako aj opatrne vyzvať ostatných hráčov. Toto je jediný spôsob, ako vyriešiť zločin! Môžete zistiť, čo sa stalo? A dokážete vyriešiť prípad vraždy? Vinník je medzi vami!
Odporúčaný vek:
16 rokov
Dĺžka hry:
180-240 min.
Počet hráčov:
6-8 hráčov
Jazyk hry:
29,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Deadly Dinner -  Red Carpet in Ruins je vydarená variácia na klasické komorné detektívne prípady pre 6 - 8 hráčov! Hollywoodske pozlátko, osem podozrivých, sociálny experiment a záhadná vražda!

Hollywood 1959: Slávny herec je zabitý na pľaci s vlastným Oscarom, 6 až 8 podozrivých sa spoločne pokúsi odhaliť vraha medzi Vami. Hrá sa na tri kolá, počas ktorých dostávate nové informácie o slede udalostí a tiež tajné predmety, ktoré sa nachádzajú v obálkach v krabici hry. Musíte medzi sebou prediskutovať informácie a indície, ktoré máte k dispozícii, aby ste nakoniec identifikovali vinníka. Plán miesta a postáv Vám umožní sledovať, kto sa kde nachádzal v čase zločinu.

Ako hostiteľ pozývate svojich hostí na večeru, počas ktorej riešite záhadnú smrť. Ale buďte opatrní: jeden z Vás je vrah! Aby ste prípad vyriešili, musíte odhaliť tienisté machinácie a temné tajomstvá, ako aj opatrne vyzvať ostatných hráčov. Toto je jediný spôsob, ako vyriešiť zločin!

Môžete zistiť, čo sa stalo? A dokážete vyriešiť prípad vraždy? Vinník je medzi vami!

Obsah hry:

8 brožúr postáv
8 pozvánok
8 poznámok v obálkach
9 stojacich postáv a 8 kariet miest (obidve s plastovými základňami)
1 herná doska
1 pravidlá (v angličtine)

Parametre:
Počet hráčov:
6-8 hráčov
Dĺžka hry:
180-240 min.
Odporúčaný vek:
16+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Lukas Setzke, Martin Student, Verena Wiechens
Rok vydania:
2022
Podobné hry
skladom posledné kusy
27,99 €
skladom posledné kusy
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje