Paranormální detektivové
Paranormální detektivové je dedukčná hra, v ktorej sa jeden z hráčov stáva duchom a ostatní hráči v úlohách paranormálnych detektívov pátrajú po príčinách jeho skonu. Hráči s duchom komunikujú pomocou nadprirodzených schopností svojich postáv a dávajú mu otázky týkajúce sa jeho smrti! Duch odpovedá viacerými rôznymi spôsobmi - cez tarotové karty, slovné hádanky apod. Detektívi sa v priebehu hry môžu dvakrát pokúsiť uhádnuť čo sa vlastne obeti stalo, to znamená, že hádajú vraha, miesto činu, motív, spôsob vraždy  a vražednú zbraň. Duch potom zapíše na vyšetrovací list počet správnych odpovedí. Hra môže skončiť dvomi spôsobmi. Ak detektívi uhádnu všetko správne, zvíťazia oni i duch.  Ak sa hráčom minú karty interakcie a niektorý z nich sa pomýli, vyhrá hráč, ktorý mal najviac správnych odpovedí.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
30-50 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
27,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Paranormální detektivové je dedukčná hra, v ktorej sa jeden z hráčov stáva duchom a ostatní hráči v úlohách paranormálnych detektívov pátrajú po príčinách jeho skonu. Hráči s duchom komunikujú pomocou nadprirodzených schopností svojich postáv a dávajú mu otázky týkajúce sa jeho smrti!

Duch odpovedá viacerými rôznymi spôsobmi - cez tarotové karty, slovné hádanky apod. Detektívi sa v priebehu hry môžu dvakrát pokúsiť uhádnuť čo sa vlastne obeti stalo, to znamená, že hádajú vraha, miesto činu, motív, spôsob vraždy  a vražednú zbraň. Duch potom zapíše na vyšetrovací list počet správnych odpovedí. Hra môže skončiť dvomi spôsobmi. Ak detektívi uhádnu všetko správne, zvíťazia oni i duch.  Ak sa hráčom minú karty interakcie a niektorý z nich sa pomýli, vyhrá hráč, ktorý mal najviac správnych odpovedí.

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
30-50 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Szymon Maliński, Adrian Orzechowski, Marcin Łączyń
Rok vydania:
2020
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje