Život na dlani
Leopoldova krabica spomienok fascinuje jeho vnúčatá. Rozhodnú sa zahrať s dedkovými fotkami a napodobniť jeho spomienky. Dedko teda zavrie oči a vystrie dlaň. Vnúčatá potom pomocou niekoľkých predmetov napodobňujú fotografie z jeho minulosti. Podarí sa im pripomenúť Leopoldovi sú správnu fotku len cez dotyky, ktoré cíti na dlani? V hre Život na dlani musí jeden hráč, v úlohe vnúčaťa, napodobniť spomienku na karte len pomocou niekoľkých predmetov. Druhý hráč, dedko, so zavretými očami nahmatá predmety. Ostatní hráči nevedia o akú spomienku ide, ale snažia sa pozorovaním na to prísť. Potom si vyberú jednu zo svojich kariet spomienok, ktorá sa im zdá tá správna a vyložia ju. Dedko následne otvorí oči a pokúsi sa uhádnuť o akú spomienku ide.  
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
15-30 min.
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
3D
28,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Leopoldova krabica spomienok fascinuje jeho vnúčatá. Rozhodnú sa zahrať s dedkovými fotkami a napodobniť jeho spomienky. Dedko teda zavrie oči a vystrie dlaň. Vnúčatá potom pomocou niekoľkých predmetov napodobňujú fotografie z jeho minulosti. Podarí sa im pripomenúť Leopoldovi sú správnu fotku len cez dotyky, ktoré cíti na dlani?

V hre Život na dlani musí jeden hráč, v úlohe vnúčaťa, napodobniť spomienku na karte len pomocou niekoľkých predmetov. Druhý hráč, dedko, so zavretými očami nahmatá predmety. Ostatní hráči nevedia o akú spomienku ide, ale snažia sa pozorovaním na to prísť. Potom si vyberú jednu zo svojich kariet spomienok, ktorá sa im zdá tá správna a vyložia ju. Dedko následne otvorí oči a pokúsi sa uhádnuť o akú spomienku ide.

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Dĺžka hry:
15-30 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Timothée Decroix
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Skladom, odosielame ihneď
27,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje