Scotland Yard - Sherlock Holmes edition CZ
Absolútna detektívna klasika Scotland Yard, tentokrát vo verzii venovanej najlepšiemu detektívovi všetkých čias, Sherlockovi Holmesovi! Arciknieža zločinu a Sherlockov úhlavný nepriateľ, Profesor Moriarty uniká! Podarí sa vám ho v kľukatých uličkách viktoriánskeho Londýna dolapiť? Jeden z hráčov prijíma úlohu zločinného Moriartyho, ostatní sa zhostia postáv samotného Sherlocka a detektívov Scotland Yardu. Začína zbesilá naháňačka s neistým koncom! Moriarty pátračom uniká a vy sa vyberáte na hon za použitia vtedajších dopravných prostriedkov. Drožky, parná železnica a dostavníky budú svišťať mestom a času je stále menej. Zločinec sa pohybuje skryto a iba niekoľkokrát za hru prezradí svoju pozíciu. Detektívi teda len občas zachytia kusé informácie o jeho pohybe, zvyšok je na ich dôvtipe, dedukcii a pozorovacích schopnostiach!
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
45-60 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
38,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Absolútna detektívna klasika Scotland Yard, tentokrát vo verzii venovanej najlepšiemu detektívovi všetkých čias, Sherlockovi Holmesovi! Arciknieža zločinu a Sherlockov úhlavný nepriateľ, Profesor Moriarty uniká! Podarí sa vám ho v kľukatých uličkách viktoriánskeho Londýna dolapiť?

Jeden z hráčov prijíma úlohu zločinného Moriartyho, ostatní sa zhostia postáv samotného Sherlocka a detektívov Scotland Yardu. Začína zbesilá naháňačka s neistým koncom! Moriarty pátračom uniká a vy sa vyberáte na hon za použitia vtedajších dopravných prostriedkov. Drožky, parná železnica a dostavníky budú svišťať mestom a času je stále menej. Zločinec sa pohybuje skryto a iba niekoľkokrát za hru prezradí svoju pozíciu. Detektívi teda len občas zachytia kusé informácie o jeho pohybe, zvyšok je na ich dôvtipe, dedukcii a pozorovacích schopnostiach!

Obsah hry:

1 herný plán, 29 štartových kariet, 134 cestovných lístkov, 6 figúrok, 10 žetónov postáv, 6 hráčskych tabuliek, 1 cestovný denník, ceruzka, 1 kartónový prúžok, šilt, 3 strážnici (krúžky), 15 kariet z miest činu, pravidlá.

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
45-60 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
M. Burggraf, D. Garrels, W. Hoermann, F. Ifland...
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje