Zvířátka pana Holmese
Zvířátka pana Holmese sú krásnou kooperatívnou hrou, v ktorej budete v úlohách drobných zvieracích detektívov lúskať niekoľko prapodivných prípadov! A samozrejme, napomôžete aj slávnemu Sherlockovi Holmesovi! Hra obsahuje sedem rôznych prípadov (jeden výučbový + šesť klasických). Pri získavaní stôp, informácií a predmetov sa v nich stretnete s kopou zaujímavých postavičiek a ocitnete sa na množstve originálnych lokácií, aby ste sa mohli v zložitých prípadoch posunúť ďalej! V hre spoločne volíte miesta, ktoré Vaši pátrači navštívia. S každým ďalším miestom a každou nadobudnutou stopou však máte menej času! Čas je totiž rovnako neúprosný, ako zločin! Preto musíte svoju cestu vyberať múdro a vyťažiť zo schopností detektívnych hrdinov čo najviac. Pokúste sa vyriešiť prípady v stanovenom čase, aby ste vyhrali!
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
45 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
34,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Zvířátka pana Holmese sú krásnou kooperatívnou hrou, v ktorej budete v úlohách drobných zvieracích detektívov lúskať niekoľko prapodivných prípadov! A samozrejme, napomôžete aj slávnemu Sherlockovi Holmesovi!

Hra obsahuje sedem rôznych prípadov (jeden výučbový + šesť klasických). Pri získavaní stôp, informácií a predmetov sa v nich stretnete s kopou zaujímavých postavičiek a ocitnete sa na množstve originálnych lokácií, aby ste sa mohli v zložitých prípadoch posunúť ďalej!

V hre spoločne volíte miesta, ktoré Vaši pátrači navštívia. S každým ďalším miestom a každou nadobudnutou stopou však máte menej času! Čas je totiž rovnako neúprosný, ako zločin! Preto musíte svoju cestu vyberať múdro a vyťažiť zo schopností detektívnych hrdinov čo najviac.

Pokúste sa vyriešiť prípady v stanovenom čase, aby ste vyhrali!

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
45 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Clémentine Beauvais, Dave Neale
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje