Dune
Predstavte si, že máte možnosť zmeniť jeden z najznámejších sci-fi príbehov podľa vlastnej voľby. Presne to vám poskytuje strategická hra Dune, ktorá vznikla podľa knihy Franka Herberta DUNA. V hre Dune sa stanete vodcom jednej zo šiestich frakcií. Prianím každej frakcie je ovládať najcennejší zdroj vesmíru - melanž, tajomné korenie, ktoré sa nachádza len na planéte Duna a to za celkom vysokú cenu. Korenie je jedinečné a má skutočné geriatrické vlastnosti. Bez neho by nebolo možné cestovať. No a len vďaka tejto návykovej látke môže Guild Steersman naďalej používať víziu budúcnosti, čo im zabezpečí bezpečnú cestu hyperpriestorom.  
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
120-180 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
49,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Predstavte si, že máte možnosť zmeniť jeden z najznámejších sci-fi príbehov podľa vlastnej voľby. Presne to vám poskytuje strategická hra Dune, ktorá vznikla podľa knihy Franka Herberta DUNA.

V hre Dune sa stanete vodcom jednej zo šiestich frakcií. Prianím každej frakcie je ovládať najcennejší zdroj vesmíru - melanž, tajomné korenie, ktoré sa nachádza len na planéte Duna a to za celkom vysokú cenu. Korenie je jedinečné a má skutočné geriatrické vlastnosti. Bez neho by nebolo možné cestovať. No a len vďaka tejto návykovej látke môže Guild Steersman naďalej používať víziu budúcnosti, čo im zabezpečí bezpečnú cestu hyperpriestorom.

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
120-180 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Bill Eberle, Jack Kittredge, Peter Olotka
Rok vydania:
2019
Herné rozšírenia
Dune: Ixians & Tleilaxu House exp.
momentálne nedostupné
19,99 €
Dune: CHOAM & Richese
skladom, odosielame čo najskôr
24,99 €
Dune: Ecaz & Moritani Expansion
objednáme pre vás
24,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje