A Game of Thrones: The Board Game (2nd edition)
Desková hra A Game of Thrones je inspirovaná populární ságou Písně ledu a ohně od George R. R. Martina. Každý hráč představuje jeden ze sedmi rodů známých z knihy. Šikovným využitím ekonomických zdrojů, vojenské síly i diplomacie se snažíte stát se největším rodem Westerosu. Nová kompletně přepracovaná druhá edice populární hry již zahrnuje některé prvky známé z rozšíření první edice
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
180 min.
Počet hráčov:
3-6 hráčov
Jazyk hry:
58,99 €
Objednáme pre Vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Objednáme pre Vás
Predajňa BB: Objednáme pre Vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Desková hra A Game of Thrones je inspirovaná populární ságou Písně ledu a ohně od George R. R. Martina. Každý hráč představuje jeden ze sedmi rodů známých z knihy. Šikovným využitím ekonomických zdrojů, vojenské síly i diplomacie se snažíte stát se největším rodem Westerosu.

Nová kompletně přepracovaná druhá edice populární hry již zahrnuje některé prvky známé z rozšíření první edice

Parametre:
Počet hráčov:
3-6 hráčov
Dĺžka hry:
180 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Christian T. Petersen
Rok vydania:
2011
Hodnotenie hry
Stefan
4.10.2013
Ak miluješ seriál/knihu, táto hra ťa očarí. Pravidlá náročné (doporučujem mrknúť videa na youtube), ale premyslené. Každá jedna kartička či token má svoj význam a aj na prvý pohlad bezvýznamá chyba môže mať nedozierne následky. Hraním si človek zvyká na mechaniku hry a lepšie taktizuje. Budujete armády, ktoré treba aj zásobovať, inak vám dezertujú. Doslova dražíte pozície na stupnici moci a vplyvu. Posielate do bojov hrdinov s ich špeciálnymi schopnosťami, každé kolo sa stanú tri náhodné udalosti- či už je to dražba moci, verbovanie armád alebo zákaz použiť obranu, či podporu jednotkám v boji(a mnohé iné)... a ďaleko na severe striehnu Divokí a snažia sa vás preválcovať. Jedine spojenými silami môžte útok divokých odraziť. Uzatvárate spojenectvá, ktoré neskôr zradíte... po dvoch -troch hrách už to ide hladko. Je to rozhodne hra pre náročných a fajnšmekrov !
1 Hodnotenie
Herné rozšírenia
Herná podložka: The Mother of Dragons Deluxe Playmat
Momentálne nedostupné
39,99 €
Mother of Dragons Expansion: A Game Of Thrones The Board Game
Skladom, odosielame čím skôr
39,99 €
Podobné hry
Momentálne nedostupné
42,99 €
Momentálne nedostupné
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje