The Battle of Five Armies
The Battle of Five Armies je hra založená na pravidlách hry známej epickej hry zo sveta Pána prsteňov, War of the Ring a je aj od rovnakých autorov. Pravidlá sú ale modifikované tak, aby lepšie pokryli taktické požiadavky hry, ktorá opisuje skôr menšiu bitku ako rozsiahlu vojnu ako vo War of the Ring. Vydavateľstvo Ares tiež plánuje v budúcnosti použiť tento herný systém aj v ďalších rozšíreniach pokrývajúcich iné dôležité bitky odohrávajúce sa v Stredozemí - boj o Gondor, napadnutie Rohanu Sarumanom a podobne. The Battle of Five Armies opisuje bitku piatich armád, v ktorej trpaslíci, jazerný ľudia, na čele s hrdinským Bardom, a elfovia, za pomoci orlov, bojovali pod Osamelou horou proti vrkom a orkom vedením Bolgom, prekliatym Azogovým synom. V tejto hre však môže byť všetko inak! Podarí sa Gandalfovi zvrátiť osud na stranu slobodných národov? Stihnú prísť orli a Meddedovci na pomoc a nezahynie hobit Bilbo? Teraz to bude vo vašich rukách.  
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
90-240 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
89,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

The Battle of Five Armies je hra založená na pravidlách hry známej epickej hry zo sveta Pána prsteňov, War of the Ring a je aj od rovnakých autorov. Pravidlá sú ale modifikované tak, aby lepšie pokryli taktické požiadavky hry, ktorá opisuje skôr menšiu bitku ako rozsiahlu vojnu ako vo War of the Ring. Vydavateľstvo Ares tiež plánuje v budúcnosti použiť tento herný systém aj v ďalších rozšíreniach pokrývajúcich iné dôležité bitky odohrávajúce sa v Stredozemí - boj o Gondor, napadnutie Rohanu Sarumanom a podobne.

The Battle of Five Armies opisuje bitku piatich armád, v ktorej trpaslíci, jazerný ľudia, na čele s hrdinským Bardom, a elfovia, za pomoci orlov, bojovali pod Osamelou horou proti vrkom a orkom vedením Bolgom, prekliatym Azogovým synom. V tejto hre však môže byť všetko inak! Podarí sa Gandalfovi zvrátiť osud na stranu slobodných národov? Stihnú prísť orli a Meddedovci na pomoc a nezahynie hobit Bilbo? Teraz to bude vo vašich rukách.  

Obsah hry:

125 plastových figúrok
1 hrací plán (70 x 50 cm)
13 akčných kociek
10 bojových kociek
79 kariet (Fate, Story and Event)
12 referenčných kariet
množstvo žetónov
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
90-240 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Francesco Nepitello, Marco Maggi, Roberto Di Megli
Rok vydania:
2014
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje