Firefly: The Game SPECIAL EDITION
Firefly: The Game je sci-fi stratégia pre 1 až 5 hráčov, inšpirovaná rovnomenným kultovým seriálom, ktorá sa vracia v zberateľskej Special Edition, pri príležitosti 10. výročia jej vydania! Ako vesmírny pašerák v nej cestujete z planéty na planétu, najímate nových členov posádky, vylepšujete vašu loď a plníte zákazky prevážaním rôznorodého tovaru. Niektoré zákazky majú od legality mimoriadne ďaleko, prinášajú však väčší zisk. Ten je priamo úmerný riziku. Vesmír totiž križujú vesmírne plavidlá Aliancie a ich kontrole neunikne nič.  Všetok nelegálny tovar, či členovia posádky skončia v ich rukách. Cieľom hry je splniť podmienky vybraného scenára. Vyhráva ten najrýchlejší. ŠPECIÁLNA EDÍCIA obsahuje oproti pôvodnému vzdaniu rozšírenie loď Artful Dodger a 7 kariet špeciálnej edície. V rámci nich sadu piatich kariet Big Damn Heroes. Zároveň je táto edícia hrateľná až v piatich hráčoch (štandardná edícia je 1-4 hráči). Vďaka lepšej rýchlosti a kapacite sa môžete s plavidlom Artful Dodger zamerať na riskantnejšie a ziskovejšie práce! Hra je v angličtine.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
120 min.
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
57,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Firefly: The Game je sci-fi stratégia pre 1 až 5 hráčov, inšpirovaná rovnomenným kultovým seriálom, ktorá sa vracia v zberateľskej Special Edition, pri príležitosti 10. výročia jej vydania! Ako vesmírny pašerák v nej cestujete z planéty na planétu, najímate nových členov posádky, vylepšujete vašu loď a plníte zákazky prevážaním rôznorodého tovaru.

Niektoré zákazky majú od legality mimoriadne ďaleko, prinášajú však väčší zisk. Ten je priamo úmerný riziku. Vesmír totiž križujú vesmírne plavidlá Aliancie a ich kontrole neunikne nič.  Všetok nelegálny tovar, či členovia posádky skončia v ich rukách. Cieľom hry je splniť podmienky vybraného scenára. Vyhráva ten najrýchlejší.

ŠPECIÁLNA EDÍCIA obsahuje oproti pôvodnému vzdaniu rozšírenie loď Artful Dodger a 7 kariet špeciálnej edície. V rámci nich sadu piatich kariet Big Damn Heroes. Zároveň je táto edícia hrateľná až v piatich hráčoch (štandardná edícia je 1-4 hráči).

Vďaka lepšej rýchlosti a kapacite sa môžete s plavidlom Artful Dodger zamerať na riskantnejšie a ziskovejšie práce!

Hra je v angličtine.

Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Dĺžka hry:
120 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Aaron Dill, John Kovaleski, Sean Sweigart
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje