Dune: Betrayal (EN)
Hra plná intríg, taktiky a rozhodovania, na pozadí majestátneho sveta púštnej planéty Arakkis a príbehov legendárnej sci-fi série Duna! V hre Dune - Betrayal sa stávate tajnými agentmi, ktorí plnia rôzne úlohy v rámci slávnych frakcií, súperiacimi o kontrolu nad pieskami Arakkisu.Cieľom je zistiť identitu vašich nepriateľov a zároveň chrániť svoju šľachtu, vytvárať spojenectvá a využívať nástroje na získanie vedomostí, a teda aj moci. Venujte veľkú pozornosť identifikovaniu svojich spojencov a nepriateľov. Priateľov bráňte a zasejte strach do sŕdc vašich nepriateľov, aby ste si zabezpečili víťazstvo!
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
20-40 min.
Počet hráčov:
4-8 hráčov
Jazyk hry:
24,99 €
Skladom, odosielame čím skôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Hra plná intríg, taktiky a rozhodovania, na pozadí majestátneho sveta púštnej planéty Arakkis a príbehov legendárnej sci-fi série Duna!

V hre Dune - Betrayal sa stávate tajnými agentmi, ktorí plnia rôzne úlohy v rámci slávnych frakcií, súperiacimi o kontrolu nad pieskami Arakkisu.
Cieľom je zistiť identitu vašich nepriateľov a zároveň chrániť svoju šľachtu, vytvárať spojenectvá a využívať nástroje na získanie vedomostí, a teda aj moci.

Venujte veľkú pozornosť identifikovaniu svojich spojencov a nepriateľov. Priateľov bráňte a zasejte strach do sŕdc vašich nepriateľov, aby ste si zabezpečili víťazstvo!

Parametre:
Počet hráčov:
4-8 hráčov
Dĺžka hry:
20-40 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Don Eskridge
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje