The Resistance: Avalon
Hra nadväzujúca na svojho predchodcu - hru The Resistance, je tematicky zasadená do artušovského prostredia kráľovstva Avalon. Proti sebe tu stoja artušovci, výkvet Británie, rytieri bojujúci za česť a prosperitu a proti nim Morgana , Mordred a ich prisluhovači, infiltrovaní na kráľovskom dvore. Merlin o nich vie, no nemôže zradcov odhaliť, aby sa sám nevystavil smrteľnému nebezpečenstvu. Cieľom strany dobra kráľa Artuša je splniť úspešne tri misie. Nepriatelia a zradcovia kráľovstva medzi vami sa vám samozrejme snažia misie prekaziť. Na víťazstvo potrebujú naopak tri neúspešné misie. Naviac zvíťazia aj v prípade, že sa vám päťkrát v rade nepodarí vôbec zostaviť  tím  pre misiu. The Resistance: Avalon je samostatná hra a nepotrebujete k nej pôvodnú hru The Resistance, aj keď by sa tieto dve hry mali dať skombinovať.   
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
5-10 hráčov
Jazyk hry:
22,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Hra nadväzujúca na svojho predchodcu - hru The Resistance, je tematicky zasadená do artušovského prostredia kráľovstva Avalon. Proti sebe tu stoja artušovci, výkvet Británie, rytieri bojujúci za česť a prosperitu a proti nim Morgana , Mordred a ich prisluhovači, infiltrovaní na kráľovskom dvore. Merlin o nich vie, no nemôže zradcov odhaliť, aby sa sám nevystavil smrteľnému nebezpečenstvu. Cieľom strany dobra kráľa Artuša je splniť úspešne tri misie. Nepriatelia a zradcovia kráľovstva medzi vami sa vám samozrejme snažia misie prekaziť. Na víťazstvo potrebujú naopak tri neúspešné misie. Naviac zvíťazia aj v prípade, že sa vám päťkrát v rade nepodarí vôbec zostaviť  tím  pre misiu.

The Resistance: Avalon je samostatná hra a nepotrebujete k nej pôvodnú hru The Resistance, aj keď by sa tieto dve hry mali dať skombinovať. 

 

Parametre:
Počet hráčov:
5-10 hráčov
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Don Eskridge
Rok vydania:
2012
Hodnotenie hry
Imrich
18.4.2014
Pro: Super hra, hlavne ak sa hraci vedia troska vzit do situacie, ktoru hra ponuka. Najprv hra ide velmi rychlo, ale po niekolkych dohrati sa zacnu pri vybere timu rozputat velmi dlhe debaty. :) Contra: slabsia kvalita niektorych komponentov, na karty ihned treba kupit aj obaly.
Jonny
12.10.2015
Spicka vo svete party hier od 5 do 10 hracov. Funkcie blafovania, dedukcie a timovej spoluprace su v tejto hre dotiahnute takmer k dokonalosti. To na druhej strane vyzaduje naroky na myslenie a koncentraciu hracov, preto he hranica 13+ rokov opodstatnena. Hra dokaze okamzite rozputat ostre rozhovory, obvinovanie, dokazovanie, neistotu, a ked prichadza k rozhodujucim kolam, tak aj znacnu davku strachu a prekvapenia. Ak ste niekedy hrali mestecko Palermo a zapacilo sa, tato hra vas z mestecka Palerma vystreli do galaxie Palermo.
6.5.2016
3 Hodnotenia
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje