Blood Bound
Blood Bound je kartová hra plná blafovania a dedukcie. Súperia v nej dva znepriatelené upírske klany, ktoré sa snažia odhaliť veliteľa druhého klanu a zničiť ho. Na začiatku hry sú tajne rozdané karty osôb jednotlivých klanov a nikto tak nevie, kto je kto, komu môže veriť a komu nie. Každý hráč tak pozná iba svoju klanovú príslušnosť a niečo málo o príslušnosti hráča po vašej pravici.  Aktívny hráč má dýku a môže buď pasovať, alebo zaútočiť. Pokiaľ pasuje, tak posunie dýku ľubovolnému hráčovi, ale musí veľmi dobre zvažovať, komu dýku dá. Pokiaľ chce útočiť, vyberie si hráče a ohlási útok. Napadnutý hráč potom musí odhaliť časť svojej osobnosti. Svoj ťah teda môžete využiť na to, aby ste odhalili osobnosť svojho potencionálneho nepriateľa. V prípade nepárneho počtu hráčov hrá jeden hráč za tzv. Inkvizítora, ktorý má svoje vlastné pravidlá a môže vyhrať iba on. 
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
6-12 hráčov
Jazyk hry:
16,99 €
Objednáme pre Vás
Predajňa BA: Objednáme pre Vás
Predajňa BB: Objednáme pre Vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Blood Bound je kartová hra plná blafovania a dedukcie. Súperia v nej dva znepriatelené upírske klany, ktoré sa snažia odhaliť veliteľa druhého klanu a zničiť ho. Na začiatku hry sú tajne rozdané karty osôb jednotlivých klanov a nikto tak nevie, kto je kto, komu môže veriť a komu nie. Každý hráč tak pozná iba svoju klanovú príslušnosť a niečo málo o príslušnosti hráča po vašej pravici. 

Aktívny hráč má dýku a môže buď pasovať, alebo zaútočiť. Pokiaľ pasuje, tak posunie dýku ľubovolnému hráčovi, ale musí veľmi dobre zvažovať, komu dýku dá. Pokiaľ chce útočiť, vyberie si hráče a ohlási útok. Napadnutý hráč potom musí odhaliť časť svojej osobnosti. Svoj ťah teda môžete využiť na to, aby ste odhalili osobnosť svojho potencionálneho nepriateľa.

V prípade nepárneho počtu hráčov hrá jeden hráč za tzv. Inkvizítora, ktorý má svoje vlastné pravidlá a môže vyhrať iba on. 

Obsah hry:
  • 54 kariet, vrátane charakterov, schopností a referenčných kariet
  • 65 žetónov
  • 1 kartónová dýka
  • 1 pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
6-12 hráčov
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Kalle Krenzer
Rok vydania:
2013
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje