The Resistance (Der Widerstand)
Originálna kartová párty hra pripomínajúca u nás obľúbené "Mestečko Palermo" alebo Mafiu. Na rozdiel od Mestečka Palerma The Resistance nepotrebuje moderátora hry a predovšetkým sa vám nestane, že vás mafia popraví hneď pri prvej príležitosti alebo vás zlynčujú vaši ctihodní spoluobčania. Cieľom strany dobra je splniť úspešne tri misie. Nepriateľskí špióni medzi vami sa vám samozrejme snažia misie prekaziť. K víťazstvu potrebujú naopak tri neúspešné misie. Špióni naviac zvíťazia tiež v prípade, že se vám päťkrát v rade nepodarí vôbec zostaviť tím pre misiu.
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
5-10 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
19,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Originálna kartová párty hra pripomínajúca u nás obľúbené "Mestečko Palermo" alebo Mafiu. Na rozdiel od Mestečka Palerma The Resistance nepotrebuje moderátora hry a predovšetkým sa vám nestane, že vás mafia popraví hneď pri prvej príležitosti alebo vás zlynčujú vaši ctihodní spoluobčania.

Cieľom strany dobra je splniť úspešne tri misie. Nepriateľskí špióni medzi vami sa vám samozrejme snažia misie prekaziť. K víťazstvu potrebujú naopak tri neúspešné misie. Špióni naviac zvíťazia tiež v prípade, že se vám päťkrát v rade nepodarí vôbec zostaviť tím pre misiu.

Parametre:
Počet hráčov:
5-10 hráčov
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Autor:
Don Eskridge
Rok vydania:
2016
Hodnotenie hry
Gabriel
19.8.2013
Úžasná hra, vrelo odporúčam. Zábava na dlhé hodiny, kde zistíte, ako vaši kamaráti, známy vedia zavádzať, klamať a presviedčať. Odporúčaný vek by som zmenil na: nad 16 rokov
1 Hodnotenie
Herné rozšírenia
The Resistance: The Plot Thickens
skladom posledné kusy
11,99 €
The Resistance: Hidden Agenda
objednáme pre vás
11,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje