The Resistance: Avalon Big Box
Hra nadväzujúca na svojho predchodcu - hru The Resistance, je tematicky zasadená do artušovského prostredia kráľovstva Avalon. Proti sebe tu stoja artušovci, výkvet Británie, rytieri bojujúci za česť a prosperitu a proti nim Morgana , Mordred a ich prisluhovači, infiltrovaní na kráľovskom dvore. Merlin o nich vie, no nemôže zradcov odhaliť, aby sa sám nevystavil smrteľnému nebezpečenstvu. Cieľom strany dobra kráľa Artuša je splniť úspešne tri misie. Nepriatelia a zradcovia kráľovstva medzi vami sa vám samozrejme snažia misie prekaziť. Na víťazstvo potrebujú naopak tri neúspešné misie. Naviac zvíťazia aj v prípade, že sa vám päťkrát v rade nepodarí vôbec zostaviť  tím  pre misiu. Avalon Big Box je špeciálne vydanie tejto hry, ktoré obsahuje mnoho pridaného materiálu, 23 postáv, moduly Lancelots, Excalibur, Plot Cards, Sorcerers a Rogues, ktoré boli pred tým vydané ako rozšírenia, plus nové moduly ao Messengers, Lunatic, Brute, Revealer, Cleric, Trickster a Deceiver.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
4-10 hráčov
Jazyk hry:
42,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Hra nadväzujúca na svojho predchodcu - hru The Resistance, je tematicky zasadená do artušovského prostredia kráľovstva Avalon. Proti sebe tu stoja artušovci, výkvet Británie, rytieri bojujúci za česť a prosperitu a proti nim Morgana , Mordred a ich prisluhovači, infiltrovaní na kráľovskom dvore. Merlin o nich vie, no nemôže zradcov odhaliť, aby sa sám nevystavil smrteľnému nebezpečenstvu. Cieľom strany dobra kráľa Artuša je splniť úspešne tri misie. Nepriatelia a zradcovia kráľovstva medzi vami sa vám samozrejme snažia misie prekaziť. Na víťazstvo potrebujú naopak tri neúspešné misie. Naviac zvíťazia aj v prípade, že sa vám päťkrát v rade nepodarí vôbec zostaviť  tím  pre misiu.

Avalon Big Box je špeciálne vydanie tejto hry, ktoré obsahuje mnoho pridaného materiálu, 23 postáv, moduly Lancelots, Excalibur, Plot Cards, Sorcerers a Rogues, ktoré boli pred tým vydané ako rozšírenia, plus nové moduly ao Messengers, Lunatic, Brute, Revealer, Cleric, Trickster a Deceiver.

Parametre:
Počet hráčov:
4-10 hráčov
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje