Deadly Dinner - Killing Woodstock
San Francisco, 1970: Tichú komunitu, ktorú tvorí rocková kapela a drsný motorkársky gang spojuje láska k hudbe mier a myseľ rozširujúce drogy. Spoločne by chceli obnoviť legendárny hudobný festival Woodstock. Keď je však duchovný guru komunity zavraždený, je s láskou, mierom a šťastím koniec. Ako hráči sa účastníte na spoločnej večeri, kde každý prevezme úlohu jedného podozrivého z vraždy. Vraždu spáchal jeden z hosti, ale temné tajomstvo ukrýva každý, a každý by si ho radšej nechal pre seba. Počas troch kôl sa každý snaží odhaliť tajomstvo ostatných hráčov, ale tak, aby sám neupadol do podozrenia. Spoločným cieľom je vyriešiť prípad vraždy, alebo v prípade páchateľa, pokúsiť sa uniknúť odhaleniu. V jednotlivých kolách kačdý hráč získa nové tajné informácie o zločine. Hráči musia svoje informácie a indície prebrať v skupine, aby na konci správne identifikovali páchateľa. V rámci prípravy je ideálne, ak každý hráč obdrží počiatočné informácie o svojej postave niekoľko dní pred samotným hraním.
Odporúčaný vek:
16 rokov
Dĺžka hry:
180-240 min.
Počet hráčov:
7-10 hráčov
Jazyk hry:
31,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

San Francisco, 1970: Tichú komunitu, ktorú tvorí rocková kapela a drsný motorkársky gang spojuje láska k hudbe mier a myseľ rozširujúce drogy. Spoločne by chceli obnoviť legendárny hudobný festival Woodstock. Keď je však duchovný guru komunity zavraždený, je s láskou, mierom a šťastím koniec.

Ako hráči sa účastníte na spoločnej večeri, kde každý prevezme úlohu jedného podozrivého z vraždy. Vraždu spáchal jeden z hosti, ale temné tajomstvo ukrýva každý, a každý by si ho radšej nechal pre seba. Počas troch kôl sa každý snaží odhaliť tajomstvo ostatných hráčov, ale tak, aby sám neupadol do podozrenia. Spoločným cieľom je vyriešiť prípad vraždy, alebo v prípade páchateľa, pokúsiť sa uniknúť odhaleniu.

V jednotlivých kolách kačdý hráč získa nové tajné informácie o zločine. Hráči musia svoje informácie a indície prebrať v skupine, aby na konci správne identifikovali páchateľa. V rámci prípravy je ideálne, ak každý hráč obdrží počiatočné informácie o svojej postave niekoľko dní pred samotným hraním.

Parametre:
Počet hráčov:
7-10 hráčov
Dĺžka hry:
180-240 min.
Odporúčaný vek:
16+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Lukas Setzke, Martin Student, Verena Wiechens
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje