Ultimate Werewolf Legacy
Vo v blafovacej párty hre Ultimate Werewolf Legacy hráči dostanú tajné role a ich úlohou je zistiť, kto je vlkodlak. Hráči, ktorí sú vlkodlaci sa snažia zbaviť všetkých v dedine skôr než budú odhalení. Každá postava je v niečom odlišná a špecifická a hráči musia byť na pozore a sledovať akcie druhých hráčov, keď chcú prežiť a zvíťaziť. V tejto hre zažijete naozajstné napätie a čakajú vás náročné rozhodnutia. Hráči spolu so svojou postavou dostanú aj meno rodiny, do ktorej patria. Rodina sa snaží spolupracovať, ale pozor na čierne ovce, pretože mať v rodine vlkodlaka nie je veľmi dobré...   Legacy systém v tejto hre neznamená len to, že každá postava sa postupne vyvíja, mení sa aj dedina na základe rozhodnutí, ktoré hráči počas hry urobia. V hre je veľa ciest k víťazstvu. Záleží s akými postavami hráte a aké rozhodnutia urobíte. Hrať môžete znova a znova ... a znova.   Súčasťou hry je aj obrovský 80 stranový denník, ktorý hráčov sprevádza všetkými 5 kapitolami. Každá kapitola má 3 jednotlivé scenáre. Plus je pripravený prvý úvodný scenár. Hráči nemusia hrať celú kapitolu zaradom, môžu si vybrať ľubovoľný scenár. Ale ak si chcete užiť tú správnu atmosféru, potom je najlepšie pomaly postupvať kapitolami a zahrať vždy všetky 3 scenáre. Kapitolu dokážete zahrať počas jedného večera. Po 16. záverečnom scenári si môžete prejsť denníkom, ktorý vám ukáže celý priebeh vašej hry.  
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
60-120 min.
Počet hráčov:
8-16 hráčov
Jazyk hry:
56,99 €
19,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry
Vo v blafovacej párty hre Ultimate Werewolf Legacy hráči dostanú tajné role a ich úlohou je zistiť, kto je vlkodlak. Hráči, ktorí sú vlkodlaci sa snažia zbaviť všetkých v dedine skôr než budú odhalení. Každá postava je v niečom odlišná a špecifická a hráči musia byť na pozore a sledovať akcie druhých hráčov, keď chcú prežiť a zvíťaziť. V tejto hre zažijete naozajstné napätie a čakajú vás náročné rozhodnutia. Hráči spolu so svojou postavou dostanú aj meno rodiny, do ktorej patria. Rodina sa snaží spolupracovať, ale pozor na čierne ovce, pretože mať v rodine vlkodlaka nie je veľmi dobré...
 
Legacy systém v tejto hre neznamená len to, že každá postava sa postupne vyvíja, mení sa aj dedina na základe rozhodnutí, ktoré hráči počas hry urobia. V hre je veľa ciest k víťazstvu. Záleží s akými postavami hráte a aké rozhodnutia urobíte. Hrať môžete znova a znova ... a znova.
 
Súčasťou hry je aj obrovský 80 stranový denník, ktorý hráčov sprevádza všetkými 5 kapitolami. Každá kapitola má 3 jednotlivé scenáre. Plus je pripravený prvý úvodný scenár. Hráči nemusia hrať celú kapitolu zaradom, môžu si vybrať ľubovoľný scenár. Ale ak si chcete užiť tú správnu atmosféru, potom je najlepšie pomaly postupvať kapitolami a zahrať vždy všetky 3 scenáre. Kapitolu dokážete zahrať počas jedného večera. Po 16. záverečnom scenári si môžete prejsť denníkom, ktorý vám ukáže celý priebeh vašej hry.
 
Parametre:
Počet hráčov:
8-16 hráčov
Dĺžka hry:
60-120 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Ted Alspach, Rob Daviau
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje