One Night Ultimate Alien
One Night Ultimate Alien je nová verzia komunikatívnej detektívnej hry One Night Ultimate Werewolf, tentokrát sa však zhostíte úloh súvisiacich s mimozemšťanmi. Hra vychádza zo známych hier ako Mestečko Palermo, či Mafia a ich variácií, avšak hrá sa len na jedno kolo a hráči nevypadávajú, ale hrajú a bavia sa. Na začiatku hry si vylosujú niektorú z postáv a počas celej hry za ňu hrajú. One Night Ultimate Alien môžete kombinovať s ostatnými hrami zo série One Night Ultimate ako sú One Night Ultimate Warewolf, či One Night Ultimate Vampire.  Hra je veľmi rýchla a kľudne ju môžete hrať niekoľko krát po sebe a vďaka množstvu rozdielnych charakterov žiadne hry nebudú rovnaké. Je to rozhodne jedna z najlepších hier v tomto žánri.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
10 min.
Počet hráčov:
3-10 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
24,99 €
Objednáme pre Vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Objednáme pre Vás
Predajňa BB: Objednáme pre Vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

One Night Ultimate Alien je nová verzia komunikatívnej detektívnej hry One Night Ultimate Werewolf, tentokrát sa však zhostíte úloh súvisiacich s mimozemšťanmi. Hra vychádza zo známych hier ako Mestečko Palermo, či Mafia a ich variácií, avšak hrá sa len na jedno kolo a hráči nevypadávajú, ale hrajú a bavia sa. Na začiatku hry si vylosujú niektorú z postáv a počas celej hry za ňu hrajú.

One Night Ultimate Alien môžete kombinovať s ostatnými hrami zo série One Night Ultimate ako sú One Night Ultimate Warewolf, či One Night Ultimate Vampire

Hra je veľmi rýchla a kľudne ju môžete hrať niekoľko krát po sebe a vďaka množstvu rozdielnych charakterov žiadne hry nebudú rovnaké. Je to rozhodne jedna z najlepších hier v tomto žánri.

Obsah hry:
  • 16 dielikov charakterov (s 12 unikátnymi charaktermi)
  • 16 žetónov charakterov
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
3-10 hráčov
Dĺžka hry:
10 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Ted Alspach, Akihisa Okui
Rok vydania:
2017
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje