Shamans CZ/EN
Už odpradávna Šamani bojovali proti Tieňu a snažili sa udržať krehkú rovnováhu vo svete. Teraz ste jedným z nich a je len na vás, či zachránite svet, alebo ho uvrhnete do temnoty. V hre Shamans sa stávate šamanom, ktorý má moc ovplyvniť svet. Ide o rýchlu, kartovú rodinnú hru so skrytými identitami, ktoré sa v každom kole menia a preto nesmiete veriť nikomu. V každom kole sa stávate buď Šamanom, ktorý chce zachrániť svet pred skazou, alebo služobníkom Tieňa, ktorý chce uvrhnúť svet do chaosu. Následne sa hrá štichovo. Prvá zahraná karta určuje farbu sveta a je len na vás, či budete farbu rešpektovať a vďaka tomu udržiavať rovnováhu, alebo pustíte viac Tieňa do sveta kvôli inak farebným kartám. Popri tom sa snažíte robiť rituály a získavať artefakty, ktoré vám môžu pomôcť vo vašom úsilí. Až nastane spln, víťazom sa stane ten, kto najlepšie odhadol svojich spojencov a protivníkov a dostal sa na víťaznú stranu tohto súboja.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
40 min.
Počet hráčov:
3-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
20,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Už odpradávna Šamani bojovali proti Tieňu a snažili sa udržať krehkú rovnováhu vo svete. Teraz ste jedným z nich a je len na vás, či zachránite svet, alebo ho uvrhnete do temnoty. V hre Shamans sa stávate šamanom, ktorý má moc ovplyvniť svet. Ide o rýchlu, kartovú rodinnú hru so skrytými identitami, ktoré sa v každom kole menia a preto nesmiete veriť nikomu.

V každom kole sa stávate buď Šamanom, ktorý chce zachrániť svet pred skazou, alebo služobníkom Tieňa, ktorý chce uvrhnúť svet do chaosu. Následne sa hrá štichovo. Prvá zahraná karta určuje farbu sveta a je len na vás, či budete farbu rešpektovať a vďaka tomu udržiavať rovnováhu, alebo pustíte viac Tieňa do sveta kvôli inak farebným kartám. Popri tom sa snažíte robiť rituály a získavať artefakty, ktoré vám môžu pomôcť vo vašom úsilí.

Až nastane spln, víťazom sa stane ten, kto najlepšie odhadol svojich spojencov a protivníkov a dostal sa na víťaznú stranu tohto súboja.

Obsah hry:

herný plán
drevená figúrka
14 doštičiek
61 kariet
42 žetónov
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
3-5 hráčov
Dĺžka hry:
40 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Cédrick Chaboussit
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje