Ruse
Vo viktoriánskom steampunkovom meste St. Sebastian sa stala vražda. Jediný spôsob ako zostať na slobode je vytvoriť krátky zoznam podozrivých a rýchlo dopadnuť vinníka.Ruse je kartová hra, v ktorej proti sebe hráči vznášajú obvinenia pomocou kariet. Iné karty im naopak poskytujú potrebné alibi. Hráči umiestňujú pred ostatných hráčov karty Obvinení, Motívu a Metódy.  Pomocou kariet s alibi sa ich hráči snažia odstrániť alebo posunúť pred niekoho iného.  Je nevyhnutné si pamätať aké karty sa už hrali, ak nechcete skončiť ako usvedčený vrah. V balení tejto hry nájdete to, čo naozaj v máloktorej hre. Karty obsahujú skvelé steampunkové ilustrácie a dokonca sa s nimi dajú hrať aj klasické kartové hry. Hra ďalej obsahuje ako bonus aj sólo variantu, v ktorej sa používajú krásne farebné kocky. V nej musíte v úlohe detektíva vyriešiť vraždu a máte na to iba sedem dní. Ďalším bonusom sú perfektné krabičky na karty a ostatný materiál, do ktorých uložíte všetky komponenty z hry. No a na záver, pre fanúšikov literárneho steampunku, v krabici nájdete brožovanú poviedku na motívy tejto hry.  
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
3-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
35,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Vo viktoriánskom steampunkovom meste St. Sebastian sa stala vražda. Jediný spôsob ako zostať na slobode je vytvoriť krátky zoznam podozrivých a rýchlo dopadnuť vinníka.

Ruse je kartová hra, v ktorej proti sebe hráči vznášajú obvinenia pomocou kariet. Iné karty im naopak poskytujú potrebné alibi. Hráči umiestňujú pred ostatných hráčov karty Obvinení, Motívu a Metódy.  Pomocou kariet s alibi sa ich hráči snažia odstrániť alebo posunúť pred niekoho iného.  Je nevyhnutné si pamätať aké karty sa už hrali, ak nechcete skončiť ako usvedčený vrah.

V balení tejto hry nájdete to, čo naozaj v máloktorej hre. Karty obsahujú skvelé steampunkové ilustrácie a dokonca sa s nimi dajú hrať aj klasické kartové hry. Hra ďalej obsahuje ako bonus aj sólo variantu, v ktorej sa používajú krásne farebné kocky. V nej musíte v úlohe detektíva vyriešiť vraždu a máte na to iba sedem dní. Ďalším bonusom sú perfektné krabičky na karty a ostatný materiál, do ktorých uložíte všetky komponenty z hry. No a na záver, pre fanúšikov literárneho steampunku, v krabici nájdete brožovanú poviedku na motívy tejto hry.  

Obsah hry:
  • 54 kariet
  • 6 žetónov postáv
  • 5 kociek
  • 7 drevených značiek
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
3-5 hráčov
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Autor:
Levi Mote, Sarah Sharp
Rok vydania:
2014
Podobné hry
objednáme pre vás
39,99 €
objednáme pre vás
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje