Coup: Reformation
Hra Coup: Reformation je rozšírením základnej hry Coup. Pridáva do hry nové karty a pravidlá pre frakcie a tímovú hru, čo zvyšuje napätie v počiatočných fázach hry pre štyroch alebo viacerých hráčov. Vďaka ďalším 15 kartám postáv je možné hrať Coup až s desiatimi hráčmi. V hre Coup: Reformation sa musí každý hráč vyhlásiť za katolíka (lojálneho) alebo protestanta (reformovaného) a môže sa zamerať len na členov druhej frakcie. Konverzia je však možná pre vás alebo pre iného hráča zaplatením dobročinného daru do Almshouse (pokladnice). Tak, ako všetky frakcie, aj vy, keď odstránite alebo konvertujete druhú skupinu, postúpite do vzájomných bojov, takže stále je len jeden víťaz a žiadne druhé miesto.  
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2-10 hráčov
Jazyk hry:
9,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Hra Coup: Reformation je rozšírením základnej hry Coup. Pridáva do hry nové karty a pravidlá pre frakcie a tímovú hru, čo zvyšuje napätie v počiatočných fázach hry pre štyroch alebo viacerých hráčov. Vďaka ďalším 15 kartám postáv je možné hrať Coup až s desiatimi hráčmi.

V hre Coup: Reformation sa musí každý hráč vyhlásiť za katolíka (lojálneho) alebo protestanta (reformovaného) a môže sa zamerať len na členov druhej frakcie. Konverzia je však možná pre vás alebo pre iného hráča zaplatením dobročinného daru do Almshouse (pokladnice). Tak, ako všetky frakcie, aj vy, keď odstránite alebo konvertujete druhú skupinu, postúpite do vzájomných bojov, takže stále je len jeden víťaz a žiadne druhé miesto.

 

Obsah hry:
  • 15 kariet postáv
  • 10 kariet frakcií
  • 1 Almshouse
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
2-10 hráčov
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Rikki Tahta
Rok vydania:
2014
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje