Arkham Horror Third Edition
Arkham Horror Third Edition je najnovšie vydanie jednej z najpopulárnejších hororových kooperatívnych hier - Arkham Horror. 1 až 6 hráčov sa v úlohe vyšetrovateľov vydávajú pátrať po záhadných udalostiach v meste Arkham. Hráči musia zhromažďovať stopy, poraziť desivé príšery a nájsť nástroje a spojencov, aby si udržali nádej na porážku starovekých bytostí, ktoré existujú tesne za závojom našej reality a snažia sa do nej preniknúť a dostať náš svet pod svoju zničujúcu nadvládu. Hra v novom spracovaní obsahuje 4 scenáre, každý s iným prednastavením hernej plochy, príšer, s inými cieľmi a vlastným jedinečným príbehom, ktorý budete v hre tvoriť a ovplyvňovať svojimi rozhodnutiami.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
120-180 min.
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Jazyk hry:
59,99 €
Momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Momentálne nedostupné
Predajňa BB: Momentálne nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Arkham Horror Third Edition je najnovšie vydanie jednej z najpopulárnejších hororových kooperatívnych hier - Arkham Horror. 1 až 6 hráčov sa v úlohe vyšetrovateľov vydávajú pátrať po záhadných udalostiach v meste Arkham. Hráči musia zhromažďovať stopy, poraziť desivé príšery a nájsť nástroje a spojencov, aby si udržali nádej na porážku starovekých bytostí, ktoré existujú tesne za závojom našej reality a snažia sa do nej preniknúť a dostať náš svet pod svoju zničujúcu nadvládu.

Hra v novom spracovaní obsahuje 4 scenáre, každý s iným prednastavením hernej plochy, príšer, s inými cieľmi a vlastným jedinečným príbehom, ktorý budete v hre tvoriť a ovplyvňovať svojimi rozhodnutiami.

Parametre:
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Dĺžka hry:
120-180 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Richard Launius, Nikki Valens, Kevin Wilson
Rok vydania:
2018
Herné rozšírenia
Arkham Horror 3rd ed. - Under Dark Waves
Objednáme pre Vás
54,99 €
Arkham Horror (3rd Edition) - Dead of Night
Skladom, odosielame ihneď
29,99 €
Arkham Horror 3rd edition - Secrets of the Order
Skladom, odosielame ihneď
39,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje