Arkham Horror 3rd ed. - Under Dark Waves
Arkham Horror 3rd ed. - Under Dark Waves  je druhé rozšírenie pre tretie vydanie klasiky Arkham Horror. Toto rozšíenie zavedie vyšetrovateľov za hranice Arkhamu do ďalších dávno zabudnutých miest v Massachusetts. Dve nové obojstranné dosky vytvoria na stole Kingsport a  Innsmouth, pridajú sa k vám 8 noví vyšetrovatelia, ktorí vám pomôžu zvládnuť nové scenáre, v ktorých na vás čakajú hrôzy z hlbín mora. Rozšírenie obsahuje 150 nových kariet, nové monštrá, stavy a mechanizmus hrôzy.  Dostali sa k nám správy, že toto vydanie neobsahuje plastové stojančeky na vyšetrovateľov. Zrejme sa jedná kompletne o celosvetový náklad, stojančeky sú uvedené v pravidlách v zozname komponentov, ale fyzicky v krabici nie sú. Rieši sa to vo veľkom aj na BGG. Momentálne čakáme na reakciu vydavateľa FFG, ako sa k tomu postaví.  
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
120-180 min.
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
54,99 €
Objednáme pre Vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Objednáme pre Vás
Predajňa BB: Objednáme pre Vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Arkham Horror 3rd ed. - Under Dark Waves  je druhé rozšírenie pre tretie vydanie klasiky Arkham Horror. Toto rozšíenie zavedie vyšetrovateľov za hranice Arkhamu do ďalších dávno zabudnutých miest v Massachusetts. Dve nové obojstranné dosky vytvoria na stole Kingsport a  Innsmouth, pridajú sa k vám 8 noví vyšetrovatelia, ktorí vám pomôžu zvládnuť nové scenáre, v ktorých na vás čakajú hrôzy z hlbín mora. Rozšírenie obsahuje 150 nových kariet, nové monštrá, stavy a mechanizmus hrôzy. 

Dostali sa k nám správy, že toto vydanie neobsahuje plastové stojančeky na vyšetrovateľov. Zrejme sa jedná kompletne o celosvetový náklad, stojančeky sú uvedené v pravidlách v zozname komponentov, ale fyzicky v krabici nie sú. Rieši sa to vo veľkom aj na BGG. Momentálne čakáme na reakciu vydavateľa FFG, ako sa k tomu postaví.

 

Parametre:
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Dĺžka hry:
120-180 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Rok vydania:
2020
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje