Gen7: A Crossroads Game
Gen7: A Crossroads Game je ďalšia hra zo série Crossroads ako je aj Zima mŕtvych. Hra vás prenesie na palubu vesmírnej lode, ktorá sa vypravila na cestu ku vzdialeným planétam. Po celých šesť generácií prebiehal let bez problémov a podľa plánu, ale teraz pri siedmej generácii sa začínajú objavovať prvé problémy. Hráči sa ocitajú v úlohe členov velenia lode a musia spoločnými silami čeliť novovznikajúcim problémom. Počas hry na hráčov čakajú zložité rozhodnutia. Čo je dôležitejšie - úspech celej misie, alebo bezpečnosť posádky? Takéto rozhodnutia sú dôležité a formujú príbeh vašej lode, posádky a života. V hre nájdete sedemdielnu kampaň, ktorá vám bude postupne odhaľovať nové kúsky príbehu, nové prekážky a nové pravidlá. Celý príbeh a jeho rozuzlenie bude závisieť na rozhodnutiach, ktoré urobíte, takže každá hra môže mať rozdielny priebeh a koniec kampane.  
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
60-90 min.
Počet hráčov:
3-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
89,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Gen7: A Crossroads Game je ďalšia hra zo série Crossroads ako je aj Zima mŕtvych. Hra vás prenesie na palubu vesmírnej lode, ktorá sa vypravila na cestu ku vzdialeným planétam. Po celých šesť generácií prebiehal let bez problémov a podľa plánu, ale teraz pri siedmej generácii sa začínajú objavovať prvé problémy.

Hráči sa ocitajú v úlohe členov velenia lode a musia spoločnými silami čeliť novovznikajúcim problémom. Počas hry na hráčov čakajú zložité rozhodnutia. Čo je dôležitejšie - úspech celej misie, alebo bezpečnosť posádky? Takéto rozhodnutia sú dôležité a formujú príbeh vašej lode, posádky a života.

V hre nájdete sedemdielnu kampaň, ktorá vám bude postupne odhaľovať nové kúsky príbehu, nové prekážky a nové pravidlá. Celý príbeh a jeho rozuzlenie bude závisieť na rozhodnutiach, ktoré urobíte, takže každá hra môže mať rozdielny priebeh a koniec kampane.

 

Parametre:
Počet hráčov:
3-4 hráči
Dĺžka hry:
60-90 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Steve Nix
Rok vydania:
2018
Herné rozšírenia
Gen7: The Breaking Point - EN
skladom, odosielame čo najskôr
22,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje