Gen7: The Breaking Point - EN
Gen7: The Breaking Point, je rozšírenie pre Gen7: A Crossroads Game. Hra vás prenesie na palubu vesmírnej lode, ktorá sa vypravila na cestu ku vzdialeným planétam. Po celých šesť generácií prebiehal let bez problémov a podľa plánu, ale teraz pri siedmej generácii sa začínajú objavovať prvé problémy. Hráči sa ocitajú v úlohe členov velenia lode a musia spoločnými silami čeliť novovznikajúcim problémom. Počas hry na hráčov čakajú zložité rozhodnutia. Čo je dôležitejšie - úspech celej misie, alebo bezpečnosť posádky? Takéto rozhodnutia sú dôležité a formujú príbeh vašej lode, posádky a života Rosšírenie The Breaking Point bsahuje viac príbehového obsahu, kompetitívny herný režim a viac kasární, čo vám umožňuje hry až pre šiestich hráčov!
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
30-45 min.
Počet hráčov:
3-6 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
22,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Gen7: The Breaking Point, je rozšírenie pre Gen7: A Crossroads Game.

Hra vás prenesie na palubu vesmírnej lode, ktorá sa vypravila na cestu ku vzdialeným planétam. Po celých šesť generácií prebiehal let bez problémov a podľa plánu, ale teraz pri siedmej generácii sa začínajú objavovať prvé problémy.

Hráči sa ocitajú v úlohe členov velenia lode a musia spoločnými silami čeliť novovznikajúcim problémom. Počas hry na hráčov čakajú zložité rozhodnutia. Čo je dôležitejšie - úspech celej misie, alebo bezpečnosť posádky? Takéto rozhodnutia sú dôležité a formujú príbeh vašej lode, posádky a života

Rosšírenie The Breaking Point bsahuje viac príbehového obsahu, kompetitívny herný režim a viac kasární, čo vám umožňuje hry až pre šiestich hráčov!

Parametre:
Počet hráčov:
3-6 hráčov
Dĺžka hry:
30-45 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Steve Nix
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje