Ticket to Ride Legacy: Legends of the West
Je koniec 19. storočia a Amerika zažíva obrovský rozvoj. Nové železničné spoločnosti súťažia, aby pokryli veľký dopyt rastúcej populácie. Obchodníkov, úradníkov, jedlo a iný rôznorodý tovar je potrebné prepraviť z jedného miesta na iné, vďaka čomu vznikajú spletité železničné trate. Vašej železničnej spoločnosti sa otvárajú nové možnosti a novotou sa lesknúce lokomotívy sú pripravené zapojiť sa do tohto pozoruhodného odvetvia!  Ticket to Ride Legacy: Legends of the West prináša jedinečný herný zážitok a možnosť vniesť príbeh do jednej z najobľúbenejších hier. Umožní vám podniknúť úžasnú cestu, v ktorej v priebehu kampane, pozostávajúcej z dvanástich hier budete viesť severoamerickú železničnú spoločnosť ku sláve a bohatstvu. Oproti pôvodnej hre Ticket to Ride prináša táto hra až 95% nových herných mechaník. V priebehu kampane budete objavovať nové prvky hry s množstvom prekvapení a nového obsahu, čím sa bude hra neustále meniť. Po dohraní kampane (na rozdiel od mnohých iných legacy hier) je naviac táto hra neobmedzene znovuhrateľná a každá herná partia si vytvorí svoju unikátnu hru, podľa toho, ako sa ich hra vyvíjala v priebehu kampane.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
20-90 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
106,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Je koniec 19. storočia a Amerika zažíva obrovský rozvoj. Nové železničné spoločnosti súťažia, aby pokryli veľký dopyt rastúcej populácie. Obchodníkov, úradníkov, jedlo a iný rôznorodý tovar je potrebné prepraviť z jedného miesta na iné, vďaka čomu vznikajú spletité železničné trate. Vašej železničnej spoločnosti sa otvárajú nové možnosti a novotou sa lesknúce lokomotívy sú pripravené zapojiť sa do tohto pozoruhodného odvetvia! 

Ticket to Ride Legacy: Legends of the West prináša jedinečný herný zážitok a možnosť vniesť príbeh do jednej z najobľúbenejších hier. Umožní vám podniknúť úžasnú cestu, v ktorej v priebehu kampane, pozostávajúcej z dvanástich hier budete viesť severoamerickú železničnú spoločnosť ku sláve a bohatstvu.

Oproti pôvodnej hre Ticket to Ride prináša táto hra až 95% nových herných mechaník. V priebehu kampane budete objavovať nové prvky hry s množstvom prekvapení a nového obsahu, čím sa bude hra neustále meniť. Po dohraní kampane (na rozdiel od mnohých iných legacy hier) je naviac táto hra neobmedzene znovuhrateľná a každá herná partia si vytvorí svoju unikátnu hru, podľa toho, ako sa ich hra vyvíjala v priebehu kampane.

Obsah hry:

13 častí herného plánu
280 plastových vláčikov
1 kampaňový box
84 kariet vlakov
33 kariet cestovných lístkov
7 kariet udalostí
6 kariet novín
77 pohľadníc
1 balík príbehových kariet
5 krabičiek spoločností
8 krabičiek na postupné objavovanie
1 sprievodcovská krabička
1 pravidlá
... a mnoho ďaľšieho na objavenie!

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
20-90 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Rob Daviau, Matt Leacock, Alan R. Moon
Rok vydania:
2023
Podobné hry
skladom, odosielame čo najskôr
39,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje