Mini Express: Vlakem kolem světa
Mini Express: Vlakem kolem světa je krásne rozšírenie vláčikovej rodinnej hry Mini Express, kde sa ocitáte v 19. storočí a stávate sa pioniermi železničnej dopravy. Budujete tu kilometre tratí a obchodujete s akciami štyroch železničných spoločností.  Rozšírenie Vlakem kolem světa prináša dve nové obojstranné mapy. Na mape Veľkej Británie budete budovať podzemky v Londýne a využívať trajekty. Na Taiwane budete stavať tunely cez horské oblasti a spolupracovať s japonskou vládou, ktorá sľubuje veľké odmeny. Na mape Japonska sa budete snažiť spojiť všetky štyri japonské ostrovy, pričom Vám tu pomôžu mosty a trajekty. V Španielsku na Vás čaká prechod z parných regionálnych vlakov ku vysokorýchlostnej železnici, ktorá križuje celú krajinu. Okrem nových máp nájdete v tomto rozšírení i menšie moduly (napríklad skrytý pozitívny alebo negatívny vplyv v jednotlivých spoločnostiach na začiatku hry, prídavnú dosku pre extra dlhé trate, dynamické poradie hráčov, ale aj dosku zdanenia).
Odporúčaný vek:
12 rokov
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
36,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Mini Express: Vlakem kolem světa je krásne rozšírenie vláčikovej rodinnej hry Mini Express, kde sa ocitáte v 19. storočí a stávate sa pioniermi železničnej dopravy. Budujete tu kilometre tratí a obchodujete s akciami štyroch železničných spoločností. 

Rozšírenie Vlakem kolem světa prináša dve nové obojstranné mapy. Na mape Veľkej Británie budete budovať podzemky v Londýne a využívať trajekty. Na Taiwane budete stavať tunely cez horské oblasti a spolupracovať s japonskou vládou, ktorá sľubuje veľké odmeny. Na mape Japonska sa budete snažiť spojiť všetky štyri japonské ostrovy, pričom Vám tu pomôžu mosty a trajekty. V Španielsku na Vás čaká prechod z parných regionálnych vlakov ku vysokorýchlostnej železnici, ktorá križuje celú krajinu.

Okrem nových máp nájdete v tomto rozšírení i menšie moduly (napríklad skrytý pozitívny alebo negatívny vplyv v jednotlivých spoločnostiach na začiatku hry, prídavnú dosku pre extra dlhé trate, dynamické poradie hráčov, ale aj dosku zdanenia).

Obsah hry:

 4 nové mapy (Veľká Británia, Taiwan, Japonsko, Španielsko)

Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Mark Gerrits
Rok vydania:
2023
Podobné hry
skladom, odosielame čo najskôr
39,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje