Jízdenky, prosím! Play Pink (PL)
Ružové vláčiky!Krásne darčekové balenie ružovej sady vláčikov do hier Jízdenky, prosím! (Ticket to Ride) nie je len možnosťou pridať si novú farbu do hry... zapojíte sa ním do celosvetovej akcie na podporu zápasu o zdravé prsia!Či si ich zoberiete pre seba, domov, aby vám okrášlili hru, alebo ich použijete ako darček inému hráčovi vláčikov, pridáte sa k iniciatíve, ktorá okrem peňazí (2 doláre z každej sady idú pre The Breast Cancer Research Foundation) obracia pozornosť na túto boľavú, ale dôležitú tému.Prehľadná stránka pre zdravé prsia: mamograf.sk Naša plechovička je v poľštine (jej názov, vláčikom je to jedno) keďže pre Čechy a Slovensko sa podarilo získať túto možnosť vďaka spolupráci s poľským vydavateľstvom Rebel a v spolupráci s českým Blackfire.
Jazyk hry:
nezávislý
6,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Ružové vláčiky!
Krásne darčekové balenie ružovej sady vláčikov do hier Jízdenky, prosím! (Ticket to Ride) nie je len možnosťou pridať si novú farbu do hry... zapojíte sa ním do celosvetovej akcie na podporu zápasu o zdravé prsia!
Či si ich zoberiete pre seba, domov, aby vám okrášlili hru, alebo ich použijete ako darček inému hráčovi vláčikov, pridáte sa k iniciatíve, ktorá okrem peňazí (2 doláre z každej sady idú pre The Breast Cancer Research Foundation) obracia pozornosť na túto boľavú, ale dôležitú tému.

Prehľadná stránka pre zdravé prsia: mamograf.sk

Naša plechovička je v poľštine (jej názov, vláčikom je to jedno) keďže pre Čechy a Slovensko sa podarilo získať túto možnosť vďaka spolupráci s poľským vydavateľstvom Rebel a v spolupráci s českým Blackfire.

Obsah hry:

darčekové balenie

48 vláčikov

3 stanice

počítadlo bodov

Parametre:
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2021
Podobné hry
skladom, odosielame čo najskôr
34,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
skladom, odosielame čo najskôr
28,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
skladom, odosielame čo najskôr
39,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje