Ticket to Ride Map Collection: France & Old West
Ticket to Ride Map Collection: France & Old West je ďalšie rozšírenie pre hru Ticket to Ride alebo Ticket to Ride: Europe, prinášajúca možnosť budovať železničné cesty vo Francúzsku alebo na území Divokého západu. Mapa Francúzska má väčšinu tratí bezfarebnú. Vždy, keď si hráč berie karty, musí umiestniť farebnú trať na hrací plán a tým priradí jednej trati farbu. Ktorýkoľvek hráč môže túto trať postaviť. Táto mapa je pre 2-5 hráčov. Na mape Divokého západu na začiatku hry, si každý hráč vyberie mesto ako začiatok a umiestni tam jeden z troch žetónov mesta. Prvú trať, ktorú umiestnite musí začínať alebo končiť vo vašom meste a každá trasa musí byť spojená s vaším mestom. Vždy keď vytvoríte novú trať, môžete umiestniť žetón mesta na začiatok alebo koniec trate. Každé mesto môže obsahovať len jeden žetón mesta. Ak skončíte trať v meste so súperovým žetónom, body za trať získa hráč s týmto mestom. Divoký západ môžete hrať aj s doplnkom Alvin Alien. Nikto nesmie začínať v meste Rosewell a prvý hráč, ktorý sa sem dostane dostane 10 bodov a umiestni žetón Alvina do svojho mesta. Keď sem príde iný hráč dostane 10 bodov a umiestni žetón Alvina ako predtým. Na konci hry hráč, ktorý kontroluje žetón Alvina dostane 10 bodov.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
45 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
42,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Ticket to Ride Map Collection: France & Old West je ďalšie rozšírenie pre hru Ticket to Ride alebo Ticket to Ride: Europe, prinášajúca možnosť budovať železničné cesty vo Francúzsku alebo na území Divokého západu.

Mapa Francúzska má väčšinu tratí bezfarebnú. Vždy, keď si hráč berie karty, musí umiestniť farebnú trať na hrací plán a tým priradí jednej trati farbu. Ktorýkoľvek hráč môže túto trať postaviť. Táto mapa je pre 2-5 hráčov.

Na mape Divokého západu na začiatku hry, si každý hráč vyberie mesto ako začiatok a umiestni tam jeden z troch žetónov mesta. Prvú trať, ktorú umiestnite musí začínať alebo končiť vo vašom meste a každá trasa musí byť spojená s vaším mestom. Vždy keď vytvoríte novú trať, môžete umiestniť žetón mesta na začiatok alebo koniec trate. Každé mesto môže obsahovať len jeden žetón mesta. Ak skončíte trať v meste so súperovým žetónom, body za trať získa hráč s týmto mestom.

Divoký západ môžete hrať aj s doplnkom Alvin Alien. Nikto nesmie začínať v meste Rosewell a prvý hráč, ktorý sa sem dostane dostane 10 bodov a umiestni žetón Alvina do svojho mesta. Keď sem príde iný hráč dostane 10 bodov a umiestni žetón Alvina ako predtým. Na konci hry hráč, ktorý kontroluje žetón Alvina dostane 10 bodov.

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
45 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Alan R. Moon
Rok vydania:
2017
Podobné hry
dlhodobo nedostupné
35,99 €
dlhodobo nedostupné
momentálne nedostupné
28,99 €
momentálne nedostupné
skladom, odosielame čo najskôr
34,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
skladom, odosielame čo najskôr
39,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje