Ticket To Ride: Berlin
Ticket To Ride: Berlin je ďalšia hra zo série populárnych Ticket to ride/ Jízdenky, prosím! Tento krát sa dostávate do Berlína, kde sa budete snažiť spoznať pamätihodnosti Berlína. Objavte Unter den Linden, spravte si výhliadkovú plavbu po rieke Spree, alebo sa vydajte bicyklom cez Brandenburskú bránu. Snažíte sa čo najrýchlejšie navštíviť všetky miesta na vašom lístku a za to získavate body. Okrem klasických spojení na povrchu sa vám ponúka aj nová možnosť – zapojiť do svojej siete metro a použiť prechody pod zemou.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
10-15 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
21,99 €
predobjednávka
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: predobjednávka
Predajňa BB: predobjednávka
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Ticket To Ride: Berlin je ďalšia hra zo série populárnych Ticket to ride/ Jízdenky, prosím! Tento krát sa dostávate do Berlína, kde sa budete snažiť spoznať pamätihodnosti Berlína. Objavte Unter den Linden, spravte si výhliadkovú plavbu po rieke Spree, alebo sa vydajte bicyklom cez Brandenburskú bránu.

Snažíte sa čo najrýchlejšie navštíviť všetky miesta na vašom lístku a za to získavate body. Okrem klasických spojení na povrchu sa vám ponúka aj nová možnosť – zapojiť do svojej siete metro a použiť prechody pod zemou.

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
10-15 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Alan R. Moon
Rok vydania:
2023
Podobné hry
skladom, odosielame čo najskôr
39,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje