Transporto (žltá)
V hre Transporto sa ocitáte vo svete prepravy, ktorý je veľmi rýchly. Precvičíte si ako rýchlo dokážete rozmýšľať a konať, pretože vyhrá ten najrýchlejší a najefektívnejší z Vás! Cieľom hry je získať čo najvyšší počet bodov za vybavené zákazky pomocou rôznych prepravných prostriedkov. Táto rýchla kartová hra Vás vnesie do sveta dopravných prostriedkov a prepravy. Na kartách sú zobrazené dopravné prostriedky, ktoré sú schopné odviezť nejaký druh nákladu, množstvo a kapacitu. Na stôl sa vyhadzujú karty so zákazkami a ten hráč, ktorý má pre danú zákazku vhodný dopravný prostriedok, musí najrýchlejšie spomedzi ostatných povedať: „Transporto!" a zákazka je jeho. Každá zákazka má hodnotu niekoľko bodov. Počas hry môže občas dôjsť ku katastrofe (karty katastrof). Všetci hráči, ktorých sa príslušná katastrofa týka, musia vykonať to, čo sa píše na karte. Vyhráva ten hráč, ktorý na konci hry po zrátaní svojich získaných zákaziek má najviac bodov.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
19,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V hre Transporto sa ocitáte vo svete prepravy, ktorý je veľmi rýchly. Precvičíte si ako rýchlo dokážete rozmýšľať a konať, pretože vyhrá ten najrýchlejší a najefektívnejší z Vás!

Cieľom hry je získať čo najvyšší počet bodov za vybavené zákazky pomocou rôznych prepravných prostriedkov. Táto rýchla kartová hra Vás vnesie do sveta dopravných prostriedkov a prepravy.

Na kartách sú zobrazené dopravné prostriedky, ktoré sú schopné odviezť nejaký druh nákladu, množstvo a kapacitu. Na stôl sa vyhadzujú karty so zákazkami a ten hráč, ktorý má pre danú zákazku vhodný dopravný prostriedok, musí najrýchlejšie spomedzi ostatných povedať: „Transporto!" a zákazka je jeho. Každá zákazka má hodnotu niekoľko bodov. Počas hry môže občas dôjsť ku katastrofe (karty katastrof). Všetci hráči, ktorých sa príslušná katastrofa týka, musia vykonať to, čo sa píše na karte. Vyhráva ten hráč, ktorý na konci hry po zrátaní svojich získaných zákaziek má najviac bodov.

Obsah hry:

200 kariet
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Miro Markovič
Rok vydania:
2022
Podobné hry
skladom, odosielame čo najskôr
39,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje