Design Town
V kartovej hre Design Town sa z hráčov stávajú starostovia malých mestečiek, ktoré je potrebné vybudovať a postararať sa, aby prosperovali. Je to tzv. deck building, v ktorom hráči nezbierajú karty na ruku, ale hrajú karty rovno zo svojho doberacieho balíčka. Hru vyhrá hráč, ktorý si zvolí najlepšiu stratégiu ... a štastie bude tak trochu na jeho strane. Ťah hráča má dve fázy:  hráč hrá karty rovno zo svojho doberacieho balíčka a rozhoduje sa, či bude pokračovať v hrani po každej karte, alebo nie. Môže tak pokračovať až do chvíle kým nepotiahne tri karty s nespokojnou tvárou, čo ukončí hráčov ťah. Ak sa hráč rozhodne neťahať karty ďalej, pokračuje budovacou fázou. V budovacej fáze hráči používajú mince, ktoré získali zo zahraných kariet. Hráč môže kúpiť novú kartu, alebo si zvýšiť úroveň karty vo svojom odhadzovacom balíku a to tak, že si ju otočí na druhú stranu. Ak niektorý z hráčov získa vo svojom ťahu 8 alebo viac víťazných bodov, stáva sa víťazom.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
30-60 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
9,99 €
Skladom posledné kusy, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V kartovej hre Design Town sa z hráčov stávajú starostovia malých mestečiek, ktoré je potrebné vybudovať a postararať sa, aby prosperovali. Je to tzv. deck building, v ktorom hráči nezbierajú karty na ruku, ale hrajú karty rovno zo svojho doberacieho balíčka. Hru vyhrá hráč, ktorý si zvolí najlepšiu stratégiu ... a štastie bude tak trochu na jeho strane.

Ťah hráča má dve fázy: 

  • hráč hrá karty rovno zo svojho doberacieho balíčka a rozhoduje sa, či bude pokračovať v hrani po každej karte, alebo nie. Môže tak pokračovať až do chvíle kým nepotiahne tri karty s nespokojnou tvárou, čo ukončí hráčov ťah. Ak sa hráč rozhodne neťahať karty ďalej, pokračuje budovacou fázou.
  • V budovacej fáze hráči používajú mince, ktoré získali zo zahraných kariet. Hráč môže kúpiť novú kartu, alebo si zvýšiť úroveň karty vo svojom odhadzovacom balíku a to tak, že si ju otočí na druhú stranu.

Ak niektorý z hráčov získa vo svojom ťahu 8 alebo viac víťazných bodov, stáva sa víťazom.

Obsah hry:
  • 104 kariet budov
  • 4 prehľadové karty 
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
30-60 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Chih-Fan Chen
Rok vydania:
2016
Podobné hry
Objednáme pre vás
23,99 €
Objednáme pre vás
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje