Velkostatek: Rozšířené vydání
Velkostatek: rozšířené vydání  je šikovná, samostatne hrateľná kooperatívna kartová hra pre 1-4 hráčov, ktorá nadväzuje na hru Velkoměsto. Snažíte sa v nej vykladať karty tak, aby ste čo najlepšie splnili zadania bodovacích kartičiek. Čaká na vás budovanie výbehov, ciest, políčok, ale aj viníc. Vďaka novým podmienkam sa dostanete k silným bodovacím kombináciám a užijete si ešte viac zábavy pri tvorbe krajinky. Náročnosť hry si viete upravovať tak, aby vám presne vyhovovala. Pretože ide o rozšírené vydanie, súčasťou balenia sú aj rozšírenia Čtyři období (získate ďalšie bodovacie karty), Invaze (karta, ktorá ovplyvní predchádzajúcu zahranú kartu a prináša záporné body do hodnotenia) a Zajímavosti na statku (vďaka nemu budete mať štartovaciu kartu, ktorá vám dá nejaké bonusy). Velkostatek sa dá hrať výborne aj v sólo móde. Hru môžete hrať samostatne, ale vďaka rozšíreniu Velkovšechno viete túto hru skombinovať s iným dielom tejto série, či dokonca kompletnou trojicou (Velkoměsto, Velkostatek, Velkopark) dokopy.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
15-20 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
11,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Velkostatek: rozšířené vydání  je šikovná, samostatne hrateľná kooperatívna kartová hra pre 1-4 hráčov, ktorá nadväzuje na hru Velkoměsto. Snažíte sa v nej vykladať karty tak, aby ste čo najlepšie splnili zadania bodovacích kartičiek. Čaká na vás budovanie výbehov, ciest, políčok, ale aj viníc.

Vďaka novým podmienkam sa dostanete k silným bodovacím kombináciám a užijete si ešte viac zábavy pri tvorbe krajinky. Náročnosť hry si viete upravovať tak, aby vám presne vyhovovala.

Pretože ide o rozšírené vydanie, súčasťou balenia sú aj rozšírenia Čtyři období (získate ďalšie bodovacie karty), Invaze (karta, ktorá ovplyvní predchádzajúcu zahranú kartu a prináša záporné body do hodnotenia) a Zajímavosti na statku (vďaka nemu budete mať štartovaciu kartu, ktorá vám dá nejaké bonusy).

Velkostatek sa dá hrať výborne aj v sólo móde.

Hru môžete hrať samostatne, ale vďaka rozšíreniu Velkovšechno viete túto hru skombinovať s iným dielom tejto série, či dokonca kompletnou trojicou (Velkoměsto, Velkostatek, Velkopark) dokopy.

Obsah hry:

24 kariet, pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
15-20 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Steven Aramini, Danny Devine, Paul Kluka
Rok vydania:
2024
Herné rozšírenia
Velkovšechno (rozšírenie)
skladom, odosielame čo najskôr
11,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje