C.I.V. Carta Impera Victoria
V hre C.I.V. Carta Impera Victoria si vybudujete svoju vlastnú civilizáciu. Získajte nadvládu v jednej oblasti, ale nespúšťajte oči zo súperov. Pamätajte, že spojenectvo môže niekedy zabrániť spoluhráčom, aby sa stali víťazmi... a rovnako pamätajte, že útok je občas najlepšia obrana.  V C.I.V. Carta Impera Victoria môžete hrať na 6 oblastí - vojsko, vieru, ekonomiku, vedu, kultúru a utópiu. 104 kariet sa rozdelí na 3 veky, čo predstavuje vývoj civilizácie počas historických období. Karty jednotlivých oblastí nie sú ale rozdelené rovnako, preto, ak na konci druhého veku nemáte dostatok prevahy vo viere, je lepšie pobzerať sa po inej stratégii. Každá oblasť dáva hráčovi určitú moc a trvalé efekty ak dosiahne limit kariet danej oblasti (čo závisí od počtu hráčov). Budete potrebovať poriadnu dávku diplomacie, aby ste získali pomoc od spoluhráčov a zároveň zabránili najlepšiemu, aby zvíťazil. Pozorujte ostatných a využite svoju moc a prevahu na nečakané víťazstvo. Hra končí, ak niektorí z hráčov získa nadvládu v jednej zo šiestich oblastí, alebo ak sa minú všetky karty z doberacieho balíka. Záverečné bodovanie určí potom víťaza.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
20-40 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
19,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V hre C.I.V. Carta Impera Victoria si vybudujete svoju vlastnú civilizáciu. Získajte nadvládu v jednej oblasti, ale nespúšťajte oči zo súperov. Pamätajte, že spojenectvo môže niekedy zabrániť spoluhráčom, aby sa stali víťazmi... a rovnako pamätajte, že útok je občas najlepšia obrana. 

V C.I.V. Carta Impera Victoria môžete hrať na 6 oblastí - vojsko, vieru, ekonomiku, vedu, kultúru a utópiu. 104 kariet sa rozdelí na 3 veky, čo predstavuje vývoj civilizácie počas historických období. Karty jednotlivých oblastí nie sú ale rozdelené rovnako, preto, ak na konci druhého veku nemáte dostatok prevahy vo viere, je lepšie pobzerať sa po inej stratégii. Každá oblasť dáva hráčovi určitú moc a trvalé efekty ak dosiahne limit kariet danej oblasti (čo závisí od počtu hráčov). Budete potrebovať poriadnu dávku diplomacie, aby ste získali pomoc od spoluhráčov a zároveň zabránili najlepšiemu, aby zvíťazil. Pozorujte ostatných a využite svoju moc a prevahu na nečakané víťazstvo.

Hra končí, ak niektorí z hráčov získa nadvládu v jednej zo šiestich oblastí, alebo ak sa minú všetky karty z doberacieho balíka. Záverečné bodovanie určí potom víťaza.

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
20-40 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Rémi Amy
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje