Carcassonne: Duchové
Hmly zlé sa valia na krajinu a ako ťažká perina dusia celé okolie Carcassonne. Aj najsrdnatejším rytierom behá mráz po chrbte a brní brnenie, keď počujú slová legendy: „Hmla prebudí mŕtvych a tí vstanú z hrobov. Prídu, aby zjednali spravodlivosť!“V prvej kooperatívnej verzii hry Carcassonne musíte spolupracovať, aby ste opäť nastolili mier. Z hmly sa budú vynárať nekľudní duchovia a strašidelné zámky a cintoríny.6 úrovní hry vás postupne krok za krokom prevedie jednotlivými prvkami a pravidlami a postaví pred vás stále náročnejšie výzvy. Ktorú úroveň si obľúbíte najviac? Prvá kooperatívna varianta svetoznámej hry Carcassonne, zároveň môže poslúžiť aj ako ďalšie rozšírenie vašej obľúbenej hry.Ponúka šesť úrovní hry s narastajúcou úrovňou obťažnosti.Ďalšími novými prvkami v krajine sú strašidelné zámky a cintoríny.Pre všetky nové prvky platia rôzne pravidlá, pokiaľ ich využijete v kooperatívnej hre alebo v klasickej hre.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
35 min.
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
27,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Hmly zlé sa valia na krajinu a ako ťažká perina dusia celé okolie Carcassonne. Aj najsrdnatejším rytierom behá mráz po chrbte a brní brnenie, keď počujú slová legendy: „Hmla prebudí mŕtvych a tí vstanú z hrobov. Prídu, aby zjednali spravodlivosť!“
V prvej kooperatívnej verzii hry Carcassonne musíte spolupracovať, aby ste opäť nastolili mier. Z hmly sa budú vynárať nekľudní duchovia a strašidelné zámky a cintoríny.
6 úrovní hry vás postupne krok za krokom prevedie jednotlivými prvkami a pravidlami a postaví pred vás stále náročnejšie výzvy. Ktorú úroveň si obľúbíte najviac?

Prvá kooperatívna varianta svetoznámej hry Carcassonne, zároveň môže poslúžiť aj ako ďalšie rozšírenie vašej obľúbenej hry.
Ponúka šesť úrovní hry s narastajúcou úrovňou obťažnosti.
Ďalšími novými prvkami v krajine sú strašidelné zámky a cintoríny.
Pre všetky nové prvky platia rôzne pravidlá, pokiaľ ich využijete v kooperatívnej hre alebo v klasickej hre.

Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Dĺžka hry:
35 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Klaus-Jürgen Wrede
Rok vydania:
2022
Užitočné odkazy:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje