Dorfromantik
Bublajúce rieky, šumiace lesy, pšeničné polia kymácajúce sa vo vetre a tu a tam roztomilá dedinka – to je Dorfromantik! Dorfromantik je kooperatívna budovateľska stratégia a logická rodinná hra, ktorá je inšpirovaná rovnomennou úspešnou videohrou. Až šesť hráčov v nej spoločne ukladá hexové dieliky, aby vytvorili krásnu krajinu a snažili sa plniť príkazy obyvateľstva a zároveň sa snažia vytvoriť čo najdlhšiu železničnú trať a čo najdlhšiu rieku, ale tiež musia brať do úvahy vlajky, ktoré poskytujú body v uzavrených oblastiach. Čím lepšie sa to hráčom podarí, tým viac bodov môžu na konci hry získať. V priebehu opakovane hrateľnej kampane môžu získané body použiť na odomknutie nových hexových dielikov, ktoré sú ukryté v malých uzavretých krabičkách. Tie okrem nových dielikov prinášajú pre hráčov nové, dodatočné úlohy a umožňujú zvyšovať víťazné skóre stále viac a viac.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
30-60 min.
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Jazyk hry:
32,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Bublajúce rieky, šumiace lesy, pšeničné polia kymácajúce sa vo vetre a tu a tam roztomilá dedinka – to je Dorfromantik! Dorfromantik je kooperatívna budovateľska stratégia a logická rodinná hra, ktorá je inšpirovaná rovnomennou úspešnou videohrou.

Až šesť hráčov v nej spoločne ukladá hexové dieliky, aby vytvorili krásnu krajinu a snažili sa plniť príkazy obyvateľstva a zároveň sa snažia vytvoriť čo najdlhšiu železničnú trať a čo najdlhšiu rieku, ale tiež musia brať do úvahy vlajky, ktoré poskytujú body v uzavrených oblastiach. Čím lepšie sa to hráčom podarí, tým viac bodov môžu na konci hry získať. V priebehu opakovane hrateľnej kampane môžu získané body použiť na odomknutie nových hexových dielikov, ktoré sú ukryté v malých uzavretých krabičkách. Tie okrem nových dielikov prinášajú pre hráčov nové, dodatočné úlohy a umožňujú zvyšovať víťazné skóre stále viac a viac.

Obsah hry:

104 šesťuholníkových kartičiek krajiny
33 značiek úloh
5 drevených sŕdc
1 kartička balónu
1 plastový držiak
1 počítadlo bodov
1 ukazovateľ kampane
5 krabičiek s tajným obsahom na získanie
pravidlá hry

Parametre:
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Dĺžka hry:
30-60 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Lukas Zach, Michael Palm
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje