Dorfromantik: The Duel
Pôvodný Dorfromantik: The Board Game dosiahol veľký úspech a vydláždil cestu aj jeho duelovej podobe!  Dorfromantik: The Duel, ďalšia časť sveta Dorfromantik prináša viacero noviniek a už nie je o spolupráci, ale o priateľskom súperení. Základný herný princíp zostal zachovaný, obe strany však v tomto prípade pokračujú v rozširovaní svojej vlastnej krajiny! Do hry prichádzajú aj dva nové typy zadaní, ktoré možno kombinovať aj s pôvodnou hrou. Dva nezávisle hrateľné moduly tiež poskytujú väčšiu výzvu, rozmanitosť a tiež viac interakcie. Štyri z nových špeciálnych dlaždíc je možné rovnako integrovať aj do Dorfromantik: The Board Game a hrať ich kooperatívne. Toto vydanie pre "dvoch" si možete zahrať len ako dvojkovku, umožňuje však aj tímovú hru dvoch družstiev. S dvoma kópiami Duelu si ho môžu dokonca zahrať až štyria ľudia. Kto vytvorí najkrajší svet šesťuholníkových krajín? Kto lepšie splní rozkazy dedinčanov a zároveň zvládne výzvu nových úloh?
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
30-45 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
33,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Pôvodný Dorfromantik: The Board Game dosiahol veľký úspech a vydláždil cestu aj jeho duelovej podobe!  Dorfromantik: The Duel, ďalšia časť sveta Dorfromantik prináša viacero noviniek a už nie je o spolupráci, ale o priateľskom súperení. Základný herný princíp zostal zachovaný, obe strany však v tomto prípade pokračujú v rozširovaní svojej vlastnej krajiny!

Do hry prichádzajú aj dva nové typy zadaní, ktoré možno kombinovať aj s pôvodnou hrou. Dva nezávisle hrateľné moduly tiež poskytujú väčšiu výzvu, rozmanitosť a tiež viac interakcie. Štyri z nových špeciálnych dlaždíc je možné rovnako integrovať aj do Dorfromantik: The Board Game a hrať ich kooperatívne. Toto vydanie pre "dvoch" si možete zahrať len ako dvojkovku, umožňuje však aj tímovú hru dvoch družstiev. S dvoma kópiami Duelu si ho môžu dokonca zahrať až štyria ľudia. Kto vytvorí najkrajší svet šesťuholníkových krajín? Kto lepšie splní rozkazy dedinčanov a zároveň zvládne výzvu nových úloh?

Obsah hry:

157 doštičiek krajiny, 61 žetónov úloh, 2 dosky skladov, 18 kariet, 6 drevených sŕdc, 36 "camera" žetónov, 3 dlaždice fotografov, 3 podstavce, 1 hárok na skóre, pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
30-45 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Michael Palm, Lukas Zach
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje