Ghost Adventure
Ghost Adventure je kooperatívna rodinná hra, v ktorej používate "vĺčik". Hra vás prenáša do lesného kráľovstva, v ktorom doteraz vládol pokoj a mier. Jedného dňa však na pobreží pristáli ozbrojení vlčí bojovníci, ktorí uväznili všetkých duchov (ochrancov všetkých zvieratiek). Jednému duchovi sa však podarilo uniknúť. Prostredníctvom jeho čarovného vĺčika sa budete snažiť zachrániť obyvateľov lesa. V hre Ghost Adventure sa pohybujete s vĺčikom v herných oblastiach, kde na vás čaká 56 rôznych výziev. Ak ich chcete dokončiť, musíte sa zakaždým vybrať inou cestou. Na obojstranných doskách nájdete osem rôznych svetov a hromadu úloh, ktoré musíte splniť bez toho, aby sa vĺčik zastavil.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
15-30 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
28,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Ghost Adventure je kooperatívna rodinná hra, v ktorej používate "vĺčik". Hra vás prenáša do lesného kráľovstva, v ktorom doteraz vládol pokoj a mier. Jedného dňa však na pobreží pristáli ozbrojení vlčí bojovníci, ktorí uväznili všetkých duchov (ochrancov všetkých zvieratiek). Jednému duchovi sa však podarilo uniknúť. Prostredníctvom jeho čarovného vĺčika sa budete snažiť zachrániť obyvateľov lesa.

V hre Ghost Adventure sa pohybujete s vĺčikom v herných oblastiach, kde na vás čaká 56 rôznych výziev. Ak ich chcete dokončiť, musíte sa zakaždým vybrať inou cestou. Na obojstranných doskách nájdete osem rôznych svetov a hromadu úloh, ktoré musíte splniť bez toho, aby sa vĺčik zastavil.

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
15-30 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Wladimir Watine
Rok vydania:
2020
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje